Sac Satış Firması

Sac Satış Firması


Fabrika ve üretim tesisleri, hammaddeyi işleyerek ürün veya yarı ürün haline getiren ve kişilere iş imkanı sağlayan iş yerleridir. Fabrika ve üretim tesislerinin ayakta kalması satın aldıkları ham ürün ve yarı mamullerin kalitesiyle ve ucuzluğuna bağlıdır. Bir fabrika ham ürünü veya yarı mamulü uygun fiyatlı olarak alamadığı zaman, üretimini yaptığı ürünü ucuza mal edemeyecek ve bunun sonucunda tüketici bu ürünü sıkıntısız satın alamayacaktır. Bu sebeple ham ürün ve yarı mamul ürün satış firmalarının, hizmetleri için belirledikleri fiyatlar ve kalite önem taşımaktadır. Bu her sektör için gerekli olan bir durumdur ve ekonominin canlı bir seviyeye yükselmesi için şirketler ve devletin bu konuda faaliyetleri bulunmaktadır.

Sac Satış Firmamızın Ticari Geçmişi

İstanbul Yukarı Dudullu Bölgesinde 1956 yılında kurmuş olduğumuz her türlü soğuk sacsatışı üzerine faaliyet gösteren firmamızı 2000 yılında Kocaeli Gebze adresinde bulunan ve geniş olan üretim tesisimize taşıdık. Amacımız tüm sektörlere ihtiyaç duydukları sac satışını hem kaliteli hem de düşük maliyetli olarak sunmaktır. Firmamız müşteri ilişkilerinde kalite ve özveriyi benimsemiş olan, müşterilerinin de vermiş oldukları hizmetlerde kâr etmesini sağlayan bir firmadır.

Boru, profil, levha, galvaniz sac ve dkp sacsatışıyla sektör içinde kaliteli bir yer edinmiştir. Kuruluşumuzdan bu yana sektörde başarı sağlamamızdaki iki nedeni, müşteri ilişkilerimiz ve kalitemiz sayesinde sağlayarak hizmetlerimize, gelişmeleri de takip ederek devam etmekteyiz.

Sac Satışında Tüm Sektörlere Hizmet

Firmamız Türkiye’nin tüm il ve ilçelerine hitap etmekte, ihtiyaç duyulan her türlü sacı istenilen ebatlarda dilme işlemi uygulayarak müşterilerine teslim etmektedir. Ürünlerimiz ister yarı mamul ürün olsun isterse hammadde şeklinde olsun tamamı kaliteli ve her türü bulunan ürünlerdir. Çelik, çinko, galvaniz sacürünlerimizde sac kaliteleri ve numaralı ürünler yer almaktadır. 0,40 – 0,45 gibi galvaniz saclar, hizmet verdiğiniz veya kullanım yapacağınız ürünlere yönelik olarak firmamızda bulunur.

Sac Ürünlerinde Kesim Ve Parçalama Hizmetlerimiz

Firmamız yılların verdiği bilgi birikimi ve tecrübe doğrultusunda pek çok sektöre hizmet vermektedir. Üstün teknolojik cihazlarımızla, büyük profilli kalınlıkları farklı olan soğuk sacları istenilen ebat ve boyutlarda kesmekteyiz. Ürünlerimiz profil veya levha olarak satışa sunulduğu gibi istenilen ebatlarla parçalanmış olarak da müşterilerimize sunulmaktadır. Şehir dışında bulunan müşterilerimiz için internet sitemiz üzerinden her türlü hammadde, mamul ve yarı mamul ürünlerimizi sergilemekteyiz. Firmanız için gerekli olan faaliyetlerinizi tamamlayacağınız her türlü sac, profil ve levha ürünlerine sitemiz üzerinden ulaşabilir, sormak istediğiniz tüm soruları yetkililerimize iletebil

iniz. Satışını yaptığımız ürünler sıcak veya soğuk haddelenmiş alaşımlı saclardır. 0,40 mm kalınlıktan 3,00 mm kalınlığa kadar sac ürünlerimiz bulunmakta ve bu ürünlerin kesimleri de özel makinelerimizce yapılmaktadır.

Rulo, Plaka Ve Levha Sac Ürünlerimiz

Sac ürünleri az veya çok olarak her sektörde kullanılan ürünlerdir. İhtiyacın azlığı veya çokluğu sektörün gerektirdiği ölçüye göre kullanılır. Ülkemizde pvc pencere, otomotiv, çatı işleri ve daha çok çeşitli sektörlerde sac ürünleri kullanılmaktadır. Firmamız rulo sac kesim işlerini de kısa sürede tamamlamakta ve üretim konunuza göre sizlere teslim etmektedir.

Sac Ürünlerinde Bol Stok Uygun Fiyatlar

Firmamızda her türlü sac ürünleri stoklanmıştır. Hizmetinize uygun olan tüm sac ürünlerini firmamızla iletişim kurarak temin edebilmeniz mümkündür. Silisli sac, çelik, galvaniz, levha, profil ve dkp sac ihtiyaçlarınız için sitemizde bulunan bilgi formunu doldurabilir, sac fiyat ve özellikleriyle ilgili bizlerden online olarak bilgi alabilirsiniz. Kaliteli ve sınırsız hizmet anlayışımızla ve müşteri dostu yaklaşımımızla sizlerde tanışabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir