Resmi İmzalar Atıldı Babel Fulham’da

tarafından
170
Resmi İmzalar Atıldı Babel Fulham’da

 

Uzun yıllardır Beşiktaş forması giyen ve gösterdiği performans ile oldukça önemli başarılarda imzası olan ismin transferi netleşti. Son olarak maaşı konusunda sorunlar yaşanmış ve oyuncunun istediği fiyat yönetim tarafından verilmemişti. Ara transfer döneminde gelen oyuncu teklifleri değerlendirerek, Fulham transferini gerçekleştirmiş oldu. Bu sayede yönetim önemli bir maliyetten de kurtulmuş oldu. Ayrıca kulüp tarafından “Futbolcumuz Ryan Babel’in bonservis bedeliyle transferi konusunda Fulham kulübü ile anlaşma sağlanmıştır. Ryan Babel’e formamızı giydiği dönemde yaptığı hizmetler nedeniyle teşekkür eder, bundan sonraki kariyerinde başarılar dileriz” açıklaması geldi.

Babel’den De Açıklamalar Geldi

Yeni takımı ile resmi sözleşmeyi imzalayan oyuncudan ilk açıklama geldi. Babel, ”Çok heyecanlıyım. Fulham’ın ayakta kalacağına inancım tam. Buraya gelme sebeplerimden birisi de buna yardımcı olmaya çalışmaktı. Heyecanlı ve sabırsızım.” İfadelerini kullandı. Dikkat çeken açıklamaların ardından oyuncunun bu kulüpteki performansları da merak ediliyor.  https://restbet317.com/ ile yaşananları yakından takip edebileceksiniz. Futbol heyecanı giderek büyürken, hiçbir anı kaçırmak istemeyeceksiniz. Çekişmenin giderek arttığı adreste sizde bu heyecana ortak olabilirsiniz. Şampiyonluk yolunda mücadele etmeyen Fulham, yine de hedefleri doğrultusunda çok çalışacak ve çaba sarf edecek.

Babel’in Yerine Transfer Düşünülüyor

Teknik heyet Babel’den doğan boşluğu bir transfer ile kapatmak istiyor. Alınacak olan ismin kim olacağı ise henüz netlik kazanmamış durumda. Teknik heyetin raporu doğrultusunda isimler sunuldu. Ardından görüşmelerde başladı. Buna ek olarak ise yapılan çalışmaların büyük önem taşıdığını belirtelim. https://twitter.com/restbetsocial e sizi bekleyen ayrıcalıklardan çok memnun kalacaksınız. İlginizi çekecek olan deneyimleri kaçırmayın. Futbol keyfi son derece ayrıcalıklı bir hal alıyor. Sizlerde bu anların hiçbirini kaçırmak istemeyeceksiniz. Coşkuyla süre gelen maçların takibini kolay ve hızlı biçimde yapabilirsiniz.