eşya depolama uluslararası evden eve nakliyat uluslararası evden eve nakliyat
Reklam ve Promosyon Çalışmaları İçin Tek Adres

Reklam ve Promosyon Çalışmaları İçin Tek Adres

Günümüzde gelişen reklam çalışmaları itibari ile firmalar farklılık yaratmayı ve akılda kalıcılığı hedeflemektedir. Teknolojinin gelişmesi ile bu çalışmalar farklılık kazanmış olup, günlük hayatta sıklıkla kullanılan usb ve powerbank gibi ekipmanlara firmaların logolarını, iletişim bilgilerini yazdırarak promosyon olarak çalışılan kurum personellerine hediye edilmektedir. Bu nokta da Teknoprom teknolojik promosyon ürünleri sunarak reklam çalışmaları yürütülmesini sağlamaktadır. Promosyon usb bellek hazırlayarak günlük hayatta sıklıkla kullanılan depolama aygıtı ile firmaya göz aşinalığı ve akılda kalıcılık sağlamaktadır.

Telefonların sıklıkla kullanılması ile şarj problemlerini ortadan kaldırmak adına üretilen powerbank için de promosyon powerbank çalışmaları yürütülmektedir. Çalışmalar, firmaların istekleri doğrultusunda hazırlanmaktadır.

Promosyonda Toptancılık Anlayışı

Promosyon ürünler, birden fazla kişiye hediye edildiği için Teknoprom promosyonda toptancılık anlayışı ile hızlı bir teslimat sunmaktadır. Firmaların istekleri doğrultusunda toptan usb bellek siparişlerini belirtilen sayı doğrultusunda hazırlamaktadır.

Teknoprom  toptan powerbank çalışmalarını ise A kalitede olan ürünler ile hazırlamaktadır. Böylelikle usb ve powerbankler uzun süre güvenle kullanılabilmektedir.

teknoprom.com

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir