Paykasa Kart İle Alışveriş

tarafından
5513
Paykasa Kart İle Alışveriş

İnternet üzerinden sipariş vermeniz gereken bir ürün veya hizmet için kart bilgilerinizi paylaşmaktan çekiniyor olmanız gayet normal. Tüm dünyada güvenlik sorununu ve korkularınızı alt etmeniz için geliştirilen bir ödeme sistemi bulunuyor. Paykasa kart ile alışveriş yaparken kart bilgileriniz kimseyi ilgilendirmez. 16 hanelik bir koddan oluşan kart bilgilerinizi girerek alışverişlerinizi anında tamamlayabilirsiniz.

Kartınızı alırken yalnızca resmi bayileri tercih etmeniz gerektiğini sakın unutmayın. Resmi bayi olmayan siteler üzerinden yapacağınız alışverişlerinizde kart bilgilerinizin teslim edilmemesi veya hatalı bilgiler aktarılması gibi sorunlarla karşılaşabilirsiniz. En ucuz Paykasa resmi bayiler aracılığıyla satılabilmektedir. Minimum komisyon oranı sayesinde, bankaların sizden aldığı yüksek komisyonlardan kurtulma zamanı geldi.

Para birimi olarak Euro’yu tercih eden sistem, artan bakiyelerinizi istediğiniz zaman bayiler aracılığıyla bozdurmanıza olanak sağlıyor. Kullanmaktan vazgeçtiğiniz veya harcamalarınızın ardından bakiyesi artan kartlarınızı sitemiz üzerinden anında bozdurabilirsiniz. Paykasa fiyatları hakkında bilgi talep etmek için canlı destek veya çağrı merkezimizle iletişime geçebilirsiniz. Alışverişiniz esnasında Paykasa ibaresi gördüğünüz takdirde hemen Paykasa al ve satın alma işlemini güvenle tamamla.

Maksimum 5000 Euro değerinde kart bakiyesi satın alabilirsiniz. Paykasa satın al ihtiyacının yetersiz kalması halinde, ikinci bir kart satın alabilirsiniz. Önceki kartlarınızda bakiyenin bitmesi halinde sonradan bakiye yükleme işlemi yapılamamaktadır. Sıfırlanan kartınızın ardından yeni bir kart satın almanız gerekmektedir. Her kartın kendine özgü üstün bir koruma yöntemiyle şifrelenmiş ödeme pin kodları yer almaktadır.

https://www.paykasamerkezi.com/