Overwatch, 4 Günlüğüne Tamamen Ücretsiz

Overwatch, 4 Günlüğüne Tamamen Ücretsiz

Son dönemde battle royale tabanlı oyunların popülerliğini arttırması bir yana, bu türün iki öncüsünden biri olan Fortnite’ın ücretsiz erişim imkanı sağlaması, oyun dünyasının trendlerini bir hayli değiştirdi. Başta en yakın rakibi PUBG olmak üzere gerek FPS gerek Moba birçok oyun, Fortnite’ın popülerliği karşısında değer kaybetmeye başladı. Şüphesiz ki Fortnite’ın hızlı yükselişinden etkilenen oyunlardan birisi de çoğu oyuncunun yakından tanıdığı Overwatch…

Overwatch’ın Yeni Ölümcül Karakteri, Sevimli Bir Hamster Çıktı

Yeni güncellemeler ve şampiyonlar ile eski günlerine kavuşmayı amaçlayan Overwatch, diğer bir yandan da sık aralıklarla oyunu ücretsiz yapar kullanıcı çekmeyi hedefliyor. Mayıs ayı içerisinde de benzer bir şekilde oyunu ücretsiz yapan ekip, temmuz ayı için 26 Temmuz – 30 Temmuz aralığını belirlemiş durumda. Bu tarihler arasında isteyen herkes, herhangi bir sınırlama olmaksızın oyunun tüm modlarında, tüm şampiyonlar ile oynayabilecek.

ESPN, Disney ve ABC Overwatch League Maçlarını Yayınlayacak

Yalnızca Pc kullanıcılarına yönelik olan etkinlik sonucunda eğer oyundan memnun kalır ve devam etmek isterseniz, tüm verileriniz sizde kalmaya devam edecek. 26 Temmuz – 30 Temmuz arası Overwatch oynamak isteyen kullanıcılarımız için oyunun sistem gereksinimlerini de paylaşma gereği duyuyoruz. Sistem özellikleri anlamında uygun bir bilgisayarınız varsa kaçırmamanız gereken bir oyun deneyimi sizleri bekliyor.

Overwatch Minimum Sistem Gereksinimleri

  • İşlemci (CPU): Intel Core i3 veya AMD Phenom X3 8650
  • RAM: 4 GB
  • İşletim Sistemi: Windows Vista/7/ 8/10 64-bit
  • Ekran Kartı: Nvidia GeForce GTX 460, ATI Radeon HD 4850 veya Intel HD Graphics 4400
  • Boş Alan: 30 GB

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir