Oto ekspertiz Hizmeti nedir?

Oto ekspertiz Hizmeti nedir?

Oto ekspertiz hizmeti bilgisayar sistemleri ve elektronik sensörler kullanılarak araçların muayene edilmesi böylelikle aracın ne seviyede orijinal boyaya, kaportaya sahip olduğunun, motor kapasitesinin ne durumda olduğunun tespit edilmesi işlemidir. Bu işlem için konusunda uzman personel kendi tecrübesi ve elektronik cihazları kullanarak aracın geçmişi hakkında bilgi sahibi olur. Sahip olduğu bu bilgileri rapor halinde müşteriye sunar.

İstanbul’da oto Ekspertiz Nereden Alınır?

İstanbul oto ekspertiz hizmet almak için sultanbeyliekspertiz.com adresini ziyaret edebilirsiniz. Sultanbeyli oto ekspertiz firması İstanbul bölgesinde Sancaktepe oto ekspertiz, Samandıra oto ekspertiz ve Kurtköy oto ekspertiz dahil olmak üzere toplamda 20 adet şubede hizmet vermektedir.

Oto Ekspertiz Yaptırmak Neden Önemli?

İkinci el araçlarda her ne kadar hasar kaydı plakada ve kilometre kayıtları TUV kayıtlarında gözükse de karşı tarafı dolandırmak isteyen bazı kişiler bu bilgileri örtbas etmekte veya küçük çaplı görerek bazı kaza yada araçtaki arızaların alıcıya bilgisini vermemektedir. Özellikle aracın fiyatı düşmesin diye yapılan bu ört bas işlemlerinden kurtulmak için Sultanbeyli oto ekspertiz olarak İstanbul’un bir çok bölgesinde oto ekspertiz hizmeti vermekteyiz. Alanında uzman teknik kadromuz elektronik cihazlar ve ekipmanlar kullanarak acınızı her açıdan kontrol etmektedir. Araç motor performansı, hasar durumu, çıkması olası arızalar için özel testlere tabii tutulmaktadır. Motor performans testi, arıza testi ve fren testi bu testlerden bazılarıdır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir