eşya depolama uluslararası evden eve nakliyat uluslararası evden eve nakliyat
Oto Ekspertiz Alanında Uzman Olan Ekiplerimiz ve Son Nesil Test Cihazları

Oto Ekspertiz Alanında Uzman Olan Ekiplerimiz ve Son Nesil Test Cihazları

Sizler için 20’yi geçen şubelerimiz arasında Kaynarca oto ekspertiz üzerinden de memnuiyetinizi sağlayacak bir ekspertiz hizmeti sunmaktayız. Profesyonel bir şekilde gerçekleştirdiğimiz bu hizmet, her zaman eğitimlerini aksatmayan ve ne yaptığını bilen ekiplerimiz tarafından uygulanır. Temel amacımız ise en iyi teknolojik cihazlar ile bize getirdiğiniz araçları teste tabi tutmak ve buradan elde edilen verilerin her birini size sunmaktır. Bunu ise tamamen tarafsızlık anlayışı ile yaparak, tüm bulguları size detaylı bir şekilde aktarıyoruz.

Bilgisayarlı Test Cihazları ve Kullanılan Özel Yazılımlarla Oto Ekspertiz

Aracın tüm detayını görmek, var olan arızalarını ya da sonradan problem oluşabilecek noktaları görmek, ekspertiz hizmetinin bir parçasıdır. Tabi araç daha önce kaza yapmış mı ya da bu kazaya bağlı olarak neler değişmiş ise tüm bunlarda yine araç ekspertiz testlerimiz ile sizlere aktarılır. Kullandığımız bilgisayarlar, test cihazları ile bağlantılı yazılımlar ile çalışır. Bu sayede her şey veriler ile net bir şekilde görülerek, sizlerin yararına olan bir rapor halinde sunulur. Tüm bunları aktif şubelerimizden biri olan Tuzla oto ekspertiz üzerinden de gerçekleştirmekteyiz.

Raporlarımızda Size Hangi Bilgileri Aktarıyoruz?

İkinci el araca ait aklınızda kalan soru işaretleri ve aklınıza gelmeyen diğer hususları da size aktarmaktayız. O yüzden Kaynarca araç ekspertiz hizmetlerimizde, motordan, süspansiyona, boyadan, frenlere, kaportadan, aracın alt bölümüne, arızalardan, beyin testine kadar çok kapsamlı bir bilgiyi sizlere aktarırız. Bizler hakkında merak ettikleriniz için ve tüm şubelerimizi harita üzerinden görmek ya da telefon etmek için kaynarcaotoekspertiz.com sitesini her zaman ziyaret edebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir