eşya depolama uluslararası evden eve nakliyat uluslararası evden eve nakliyat
Obi-Wan Kenobi, Star Wars Yolcusu

Obi-Wan Kenobi, Star Wars Yolcusu

Obi-Wan Kenobi, sonunda Star Wars Battlefront II’nin ücretsiz DLC’si (indirilebilir içerik) Battle of Geonosis ile dönüyor.

28 Kasım tarihindeki güncellemeyle birlikte Obi-Wan’ın Clone Wars versiyonuna kavuşacağız. Obi-Wan, daha çok savunma odaklı bir karakter olacak. Mavi ışın kılıcıyla savurduğu saldırıları, Jedi güçleriyle birleştirecek. Karakterin Defensive Rush adındaki blaster atışlarını kolayca saptırıp önündeki düşmanlara zarar veriyor ve bunu ayrıca güçlü bir yakın dövüş saldırısına da birleştirmek mümkün.

Diğer yetenekleri arasında yer alan Restrictive Mind Trick, rakiplerin yeteneklerini kısa süre için kullanmalarını engelliyor. Ek olarak Obi-Wan, Luke Skywalker’ın All-Out Force Push’unun daha geliştirilmiş versiyonunu da kullanabiliyor.

Obi-Wan, standart Jedi Master kostümüyle oyuna dahil olacak. Tabii farklı kostüm seçeneklerine ulaşmak isterseniz, belli bir miktar oyun içi parayı gözden çıkartmanız gerekiyor. Battle for Geonosis, iki aşamalı olacak ve Klonların Savaşları’ndan sahneleri de barındıracak. DLC ile birlikte oyuna yeni harita, üç yeni araç ve altı ayaklı AT-TE de oyuna eklenecek.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir