eşya depolama uluslararası evden eve nakliyat uluslararası evden eve nakliyat
Nintendo, Türkiye Pazarına Dönüyor!

Nintendo, Türkiye Pazarına Dönüyor!

Dünya çapında ses getiren ancak ülkemizde sessizliğe bürünen Nintendo, nihayet Türkiye’deki konsol dengelerini değiştirecek bir atılım ile sessizliğini bozuyor. Daha önceleri Türkiye’de farklı bir distrübitör firma ile çalışan Nintendo cephesi, CD Media Türkiye ile yaptığı anlaşma neticesinde ülkemizdeki varlığını etkin bir şekilde arttıracak.

Minecraft, Nintendo Switch ve Xbox Oyuncularını Aynı Haritada Buluşturan İlk Oyun Oldu

Nintendo Türkiye Ülke Müdürü Levent Ertoğlu’nun açıklamasına göre Nintendo Switch’i raflarda görebilmemiz için önümüzde yalnızca 1-2 haftalık bir zaman dilimi var. Dünya genelinde 17 milyon gibi son derece üstün bir satış trajına sahip olan Nintendo Switch’in ülkemizde de satışa sunulması ile birlikte Türkiye konsol piyasasında etkin bir rol oynayacağı aşikar.

Nintendo Switch’e ek olarak 150’den fazla Nintendo oyununun da ülkemizde satışa sunulacağını müjdeleyen Eroğlu, birçok aksesuar Nintendo ekinin de ülke pazarına sokulacağını belirtti.

Nintendo oyun fiyatları hakkındaki stratejilerine geldiğimizde ise Avrupa fiyatlarına yakın bir fiyatlandırmayı hedefleyen ekip, Türk oyuncular için geniş ve güncel bir oyun yelpazesi sunmanın ana hedefleri olduğunu dile getirdi.  

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir