Nihat Kırmızı’dan Gönderme

Nihat Kırmızı’dan Gönderme


Nihat Kırmızı’dan Gönderme 

Galatasaray Yönetim Kurulu Üyesi olan Nihat Kırmızı, Fenerbahçe’nin 28 şampiyonluk istediği ile alakalı olarak gündem de yer alan konuyla alakalı açıklamalar yaptı. Galatasaray Yönetim Kurulu olan Nihat Kırmızı, Beyaz TV’de konuştu. Fenerbahçe’nin 28 şampiyonluk ile ilgili yaptığı taleple ilgili konuştu. Nihat Kırmızı, kendisine yöneltilen “Fenerbahçe’nin 28. Şampiyonluğu istiyor olması ve formasında 5 yıldız olacağı hakkında açıklamasıyla ilgili Galatasaray’ın düşünceleri nelerdir?” sorusuna cevap verdi.

Onlara Yıldız Hediye Edebiliriz

“Biz şampiyonluklarımızı bileğimizin gücüyle kazandık. Şampiyonluklar ve kupaların sayısı da müzemize bakıldığında çok fazladır. Yalnızca Avrupa’da almış olduğumuz şampiyonluklar bile yıldıza bedel şampiyonluklar. Fenerbahçe Başkanı normal olarak taraftarlarını mutlu etmek için gayret sarf ediyor fakat bu yol ile mutluluk gelecekse, takımı olarak biz de kendilerine bir yıldız hediye etmek isteriz”. Türkiye Futbol Federasyonu hiç bir gayret ve emek sarf edilmeden yıldız dağıtıyorsa, yapılan mahalle maçlarından dahi yıldız çıkar. Türk futbolu bu kadar kargaşa içindeyken bu tür problemlere ayrılacak vakit olmadığını düşünüyoruz” bonusdayı

4 Yıldız Takılsa Gündem Olmazdı

“Bu istek, Fenerbahçe’nin bizim başarılarımızın altında kalmalarından kaynaklı. Eğer 20. Şampiyonlukları olsaydı ve 4. Yıldızı takma imkânı bulsalardı, bu konular hiç gündeme gelmezdi. Bizim yıldızlarımız Türk futbolunu aydınlatacak kadar fazla. Türk futbolunun ışığı olan Galatasaray’ın yıldızları. Başka türlü elde edilemeyecek olan yıldızlar ise futbolu ancak karanlığa götürür ”dedi.

Formun Üstü

Formun Altı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir