Niğde Reklam

Niğde Reklam

Niğde Reklam

Web tasarımı ve her türlü reklam konusunda çeşitli, aynı zamanda zengin içerikli çalışmaları ile dikkat çeken Ted Ajans, Niğde reklam piyasasında oldukça önemli bir konuma sahip olmuş durumda. Reklam dünyasında gerçekleşen her türlü yeniliğe uyum sağlayıp, kreatif fikirleriyle harmanlayan firma, bu dinamik ve yenilikçi çizgisiyle mükemmel işlere imza atıyor.

Sunulan Hizmetler

Ted Ajans, Niğde web tasarım alanı ile beraber web yazılım, grafik tasarım, mobil uygulama, sosyal medya yönetimi, kurumsal kimlik, marka tescil, fotoğraf ve video çekimi, direk reklam ve pole banner alanlarında hizmet veriyor.

Elektrik direklerine çift taraflı asılan pole banner yöntemi ile çok geniş kitlelere, doğrudan ulaşım sağlanabilir ve sıklıkla değiştirilerek yapılan reklamlar yenilenebilir. Firma bu uygulamada ve değişiminde profesyonel hizmet veriyor.

Reklam Sektöründe Öncü

Ted Ajans, dinamik ve vizyoner yapısı sayesinde çalıştığı müşterilerine yeni ufuklar açıyor. Açık hava reklamı niteliğinde olan direk reklam uygulamaları konusunda da yeni tasarım ve çizgileriyle fark oluşturuyor. Çok sayıda insana ulaşmaya imkan tanıyan bu reklam konusunda firma oldukça başarılı oluyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir