Nigar Rufat yeni şarkısı ‘Haberim Yok’ müzik listelerinde

Nigar Rufat yeni şarkısı ‘Haberim Yok’ müzik listelerinde

Azerbaycanlı ünlü şarkıcı Nigar Rufat’ın ‘Haberim Yok’ isimli şarkısı geçtiğimiz günlerde müzik listelerinde yerini aldı. Büyük beğeni toplayan şarkı dikkat çekti.  

Azerbaycanlı şarkıcı Nigar Rufat, sahne aldığı konserlerdeki gösteriyle ve kıyafetleriyle sürekli olarak dikkatleri üzerine çekiyordu. Uzun süredir ise yeni şarkı için çalışmalar yaptığı biliniyordu. Sözlerini özenle seçtiği şarkı ‘Haberim Yok’ geçtiğimiz gün birçok dijital platformda dinleyicilerin beğenisine sunuldu. Listelere girdiği ilk günden beri müzikseverlerin beğenisini kazanan şarkı, dinlenme sayılarıyla dikkat çekti. Büyük bir titizlik ve özveriyle hazırladığı şarkıyı dinleyicilere sunan Nigar Rufat, şarkının sözlerini ve müziğinin dikkatle hazırladığını belirtti. Ayrıca Rufat, şarkının hazırlanma esnasında hiçbir masraftan kaçmadıklarını söyleyerek, kaliteli bir iş ortaya koymak için tüm imkanları seferber ettiklerini de söyledi.  

Şarkıyı dinlemek isteyen müzik severler aşağıdaki linkten diledikleri gibi dinleyebilirler.  https://open.spotify.com/album/5690umMDL8JZI8YHpZV0bs?si=vTKn8pPgTPmuo3eTOIesiQ&utm_source=copy-link

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir