Nazlı Akbalık Anaokulları

Nazlı Akbalık Anaokulları

Okul öncesi eğitim, eğitimin ilk basamağını oluşturmaktadır ve çok önemlidir. Bu anlamda Nazlı Akbalık Çiğli Anaokulu çocuklar için gereken tüm eğitimleri kaliteli personelleri ve kaliteli hizmet anlayışı ile vermektedir.

Verilen Eğitimler

Anaokulu içerisinde çocuklara yönelik olarak birçok ders seçenekleri ve aktiviteler mevcuttur. Ezberci eğitim anlayışı gibi yanlış uygulamalara karşı olan Çiğli kreş içerisinde velilere ve öğrencilere çeşitli imkanlar sunuluyor. Kurum içerisinde deneyimli ve profesyonel eğitmenler tarafından mental aritmetikten dansa, görsel sanatlardan drama eğitimine kadar birçok ders öğrencilere aşamalar halinde gösteriliyor. Uygulamalı eğitime önem verilen bu ana okulunda dil eğitimi de ön planda tutuluyor.

Erken dil öğreniminin önemi üzerinde durulan bu kurumda, uygulamalı eğitimler ve öğrenme teknikleri ile öğrencilerin yaşlarına uygun ve seviyelerine göre dersler işleniyor. Çocukların okula alışma sürecinde her zaman veliler ile işbirliği yapma taraftarında olan Çiğli okul öncesi eğitim kurumunda, ders saatleri, giriş ve çıkışlar, yapılacak olan geziler belirli bir program içerisinde uygulanıyor. Bunların haricinde çocukların gelişim durumları, sınıf içerisinde ve dışarısında uyumlu olmaları kurum tarafından velilere bildiriliyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir