Nakliyecilikte Tek Adres

tarafından
65
Nakliyecilikte Tek Adres

Nakliyecilik olarak yapılan işin hakkını veren onurnakliye.com.tr sitesi evden eve nakliyat işlerini güvenle yapar. Şehir içi ve şehirler arası ev nakliyesi üzerine profesyonellik sağlayan firma ev eşyalarınızı kırılmadan ve deformeme etmeden temiz olarak nakleder.

Neden Onur Nakliyat?

Garantili taşımadaki geniş yelpazesi, güvenli ev eşyası taşınması ve ambalajlayarak taşımayı ilke edinen onur nakliyat yılların tecrübesine sahip personellere ve zengin yeni araç filosuna sahiptir. İstanbul merkezli olması ile birlikte İstanbul içi ve tüm illere nakliyat yapar. Nakliyat işleri olarak firmayı düşündüğünüz takdirde çağrı merkezi ulaşımı ile 7/24 canlı destek ile eşyanın nakliyesi için gerekli teklifi öğrenebilir, asansörlü taşıma araçları ile kısa sürede ve sorunsuz nakliye hizmeti alırsınız.

Onur nakliye ile nakledilecek eşyanın cinsine bağlı olarak yerinde ve ücretsiz eksper desteği sağlanır, ekspertizin analizi sonrası uygun fiyatlandırma miktarı belirlenir. Lojistik desteğini yurt içi ve yurt dışı hizmetleri ile sunar. Ayrıca bir noktadan diğer noktaya taşınacak ev eşyaları dışında şahsi araç taşımasını ve yüksek meblağı olan araç gereç ve malzemeler itina ile zarar görmeden taşınır.

http://onurnakliye.com.tr/