Muayene Hizmetleri

Muayene Hizmetleri

Her alanda faaliyet yürüten her boydan işletmelerin muayene, denetim ve laboratuvar kısımlarındaki istek ve ihtiyaçlarını karşılamak maksatlı bu alanlarda hizmet sunmak amacıyla kurulmuş olan muayene.com hizmet alanında çeşitlilik sunmaktadır. Kurulduğu zamandan günümüze kadar hızlı, kaliteli ve güvenilir hizmet verme anlayışını ilke edinmiştir. Bu alanda birçok sektöre hitap eden ve birçok firmanın ihtiyaçlarını karşılayan bu hizmetin kapsam alanı çok büyüktür.

Bu alanlar şöyledir; Tahribatsız kontrol, asansör kontrolleri ve periyodik kontrol, basın kapları periyodik bakımları, gaz yakma tesisleri kontrolleri ve testleri, tezgâh, elektrik, çevre gözetim kontrolleridir.

Periyodik muayene işlemi İş makinalarında yani taş, kaya, toprak malzemeleri yüklemeye, kazmaya, taşımaya yarayan üzerinde birçok donanım bulunan tekerli, paletli vb. donanımları olan operatörlü ve operatörsüz kullanılabilen makinaların bakımıdır.

Söz konusu olan bu tip iş ekipmanlarının muayenesi güvenli kullanılabilmesi için kontrollerinin öngörülen süre içinde yönetmenliğe uygun bir şekilde yapılması gerekir.

Bu Hizmetlere Örnekler

Bu tür hizmetlere örnek verecek olursa şu şekilde sıralayabiliriz. Çekici, çekici dozer, skreyper, greyder, yükleyici, kazıcı, fore kazık, ekskavatör, damperli kamyon, sondaj makinası, kompresör ve jeneratör periyodik kontrol ve bakımıdır.

Bu Alanda Verilen Laboratuvar Hizmetleri

Bu alanda sunulan laboratuvar hizmetlerini başlıcaları elektriksel testler, EMC testleri, LVD testleri ve gaz ölçümleridir. Bu alanda da çok geniş bir yelpazeye sahip olan firma bakım, kontrol ve test konularında muhteşem işlere imza atmaktadır.

https://www.muayene.com/

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir