MTM Makine Çeşitleri

Türkiye’de madencilik, inşaat ve makina üretimi konusunda öncü kuruluşlardan bir tanesi olan firmamız yıllardır başarılı çalışmalara devam ediyor.

Yıllardır başarılı bir şekilde çalışmalarımıza devam ediyoruz. Firmamız üretim ve satış faaliyetleri ile sektöre değer katmaya devam ediyor. Üretim programlarımız içerisinde tüm dizaynları biz yapıyoruz. İhtiyaçlarınızı karşılayacak Nace Makine çeşitlerini sizlere sunabiliriz. İmalat alanında Türkiye’nin önde gelen firmalarından biri olmayı başardık. Kalitemiz ve işçiliğimizle hem yurt içinde hem de yurt dışında adımızdan söz ettiriyoruz.

Konkasör Tesisi

Büyük taşları ve kayaları ufak parçalar haline getiren kırma makinelerine Konkasör adı verilir. Konkasör tesisi ise taş ya da madenleri kırma eleme yapan tesisin genel ismidir. Taş ocaklarında elde edilen kaba malzemeleri ufaltarak yol ve yapı sektöründe kullanılacak duruma getirir. Biz sizler için sabit ve mobil Konkasör Tesisi üretebiliriz.

Uzun yıllardır kırma ve eleme endüstrisine çeşitli çözümler sunabiliyoruz. Bu anlamda sahip olduğumuz bilgi ve tecrübemizle beraber uzun vadeli çözümler verebiliriz. Tüm dünyaya ürün pazarlamaya devam ediyoruz. Kırma ve eleme tesislerimiz ile uluslararası bir marka haline gelmeyi başardık. Hibrit şekilde çalışan makineler elektrik ya da dizel olarak işlerini yürütebilir.

Kırma Eleme Sistemleri

Yüksek kaliteli hibrit mobil kırıcılar gücünü bileşenlerinden alıyor. Bu zamana kadar kazandığımız güvenin oluşmasında kalite ürünlerimizle ön plana çıkıyoruz. Satış sonrası servis ve sürekli yedek parça hizmetlerimizle kendimizden söz ettiriyoruz.

Kırma Eleme sistemleri güçlü şaseleri, kolay taşınabilir yapısı ile beklentileri fazlasıyla karşılamaya devam ediyor. Bu adres üzerinden müşterilerimize performans, hız ve düşük maliyetli ürünleri sunabiliriz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir