Mobil Chat’in Renkli Platformu

Mobil Chat’in Renkli Platformu

2003 yılında hizmet vermeye başlayan muhabbet.org kullanıcılarına her alanda sohbet etme imkânı sağlayan bir web sitesidir. Sohbet odalarına dahil olan kullanıcıları eğlenceli sürprizlerle ve sohbet konularıyla karşılaşmaktadır. Edebiyat, aşk konularının dışında radyo hizmeti de vermektedir. Siteye giriş yapan herkes, seçmiş olduğu kategori bazında chat odalarına dahil olur.

Muhabbet.org Sitesine Giriş

Muhabbet.org ana sayfasında bulunan muhabbet giriş ekranına kullanmak istediğiniz nick ve şifreyi yazarak kolaylıkla giriş sağlayabilirsiniz. Giriş yaptığınız sohbet odasında İstanbul, Ankara, İzmir şehirlerini seçerek oradaki kitleyle buluşabilirsiniz. Ruh halinize göre kendinize bir tema belirlediyseniz aşk, edebiyat, sadece radyo ya da sadece sohbet seçeneklerini değerlendirebilirsiniz. Seçmiş olduğunuz kategoriye göre giriş yaptığınız anda sizi radyo hizmeti karşılar. Radyo dinlemek istemezseniz, kapatma imkanınız bulunmaktadır.

Sayfanı sağ tarafında çevrimiçi olan kullanıcılar bulunur. Ortak sohbet alanında görüşme sağlayabileceğiniz gibi, kullanıcıların üzerlerine tıklayarak özel sohbetler yapabilirsiniz. Herhangi bir rahatsızlık durumunda kullanıcılar kolaylıkla engellenebilmektedir. Telefonlar üzerinden mobil sohbet yapmaya uygun olarak dizayn edilmiştir. Ayrıca sesli sohbet yapma olanağı bulunmaktadır.

www.muhabbet.org

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir