Makine Muayenelerinde Yeni Dönem Başladı

Makine Muayenelerinde Yeni Dönem Başladı

Seri üretim gerçekleştiren firmaların üretim için kullandıkları tüm teknolojik araçların belirli periyotlarla muayeneye sokulması gerekmektedir. Araçların yanlış kullanımı ya da muayene işleminin geciktirilmesi, çözümü bazen zorlaştırmakta bazen ise imkânsız hale getirmektedir. Araçların kullanılmaz hale gelmesinden veya işlevlerini önemli ölçüde yitirmelerinden kaynaklanacak zararlarla karşılaşmak istemeyen firmalar Turins’i tercih ederek öngörülü davranmaktadır.

Şirket tarafından verilecek hizmete, üretimde kullanılan tüm araçların periyodik kontrol işleminin yapılması, gereken bakımların tamamlanması ve çeşitli testlerden geçirilmesi dahildir. Her biri alanında uzman ve eğitimli kişilerden oluşan bir ekiple sağlanan periyodik muayene her aşamada yazılı belgelerle kayıt altına alınmaktadır. ISO ve CE belgeleri vermeye yetkili olan kurum, kaliteli hizmet anlayışının yanında sektördeki tecrübesiyle de büyüyerek gelişmeye devam etmektedir.

Bilimsel Ve Objektif Ölçüler Kullanılmaktadır

Kurumun gerçekleştirdiği muayeneler ve kontrollerde tamamen bilimsel ölçütler kullanılmaktadır. Yapılan testlerin ayrıntılı raporlarla yazılı hale getirilmesi sayesinde, objektif sonuçlar alınmaktadır. Yapılan faaliyetlerle ilgili bilgi almak ya da yetkililerle iletişim kurmak için https://www.turins.com.tr/ sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir