eşya depolama uluslararası evden eve nakliyat uluslararası evden eve nakliyat
Mağaza Barkod Sistemi

Mağaza Barkod Sistemi

Mağazalar için en zor işlemlerden birisi kuşkusuz stok takibi sağlamaktır. Bilgisayarda belirtilen stok sayısı ile mağazada yer alan stoklar uyuşmadığı takdirde yapılabilecek en iyi işlem ürünlerin sayımını gerçekleştirmektir. Ürünlerde karışıklık olmuş olabilir. Sayımın gerçekleşmesi için öncelikle alış ve satış işlemlerinin sona ermesi gerekiyor. Satış esnasında sayım gerçekleşirse doğru sonuca ulaşmak mümkün olmayabilir. Stokların takibinin doğru yapılması mağazaları olası zararlardan kurtarma görevini üstleneceği için faturaların giriş ve çıkışlarına fazlaca önem gösterilmelidir. Barkod programı sizlere bilhassa farklı depolarınız mevcutsa bunları farklı kayıtlandıracağı için stok takibinde sağlıklı bir sonuca ulaşmanızı sağlayacaktır.

Satış programları sayesinde günlük ciro miktarınızı görebilir, düzenli bir şekilde takibini sağlayabilirsiniz. Mağazanızın son zamanlarda gerçekleştirdiği satış miktarlarında dalgalanmalara dikkat ederek farklı satış stratejileri ve kampanyalar yapabilirsiniz. Herhangi bir yazıcıyı programımızla bağlantısını sağlayabilir ve barkot basımı, fatura çıktısı veya fiş yazdırma gibi işlemleri rahatlıkla gerçekleştirebilirsiniz. Mağaza programı uzaktan izlemeye uygun bir programdır. Bilgisayarınıza uzaktan bağlantı özelliği sayesinde bağlanarak, anlık olarak satış durumunu inceleyebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Fatal error: Uncaught wfWAFStorageFileException: Unable to save temporary file for atomic writing. in /home/micderc1/public_html/wp-content/plugins/wordfence/vendor/wordfence/wf-waf/src/lib/storage/file.php:35 Stack trace: #0 /home/micderc1/public_html/wp-content/plugins/wordfence/vendor/wordfence/wf-waf/src/lib/storage/file.php(659): wfWAFStorageFile::atomicFilePutContents('/home/micderc1/...', '<?php exit('Acc...') #1 [internal function]: wfWAFStorageFile->saveConfig('livewaf') #2 {main} thrown in /home/micderc1/public_html/wp-content/plugins/wordfence/vendor/wordfence/wf-waf/src/lib/storage/file.php on line 35