Linux Vps Sunucu Hizmetleri

tarafından
191
Linux Vps Sunucu Hizmetleri

VPS’ler, sağladıkları güvenli ortam ve toplam sahip olma maliyetini minimuma indirgeyen finansal avantajlarıyla Web Hosting ile kiralık sunucu arasındaki boşluğu doldurur. VPS tamamiyle size özel bir sunucu ortamı sağladığı için, ihtiyaçlarınıza uygun donanım ve yazılım altyapısını siz belirler ve istediğiniz gibi önceliklendirme, değişiklik yapabilirsiniz. İhtiyaçlarınız doğrultusunda sunucu kaynaklarını arttırmak ya da azaltmak her zaman mümkündür. Ayrıca, vps sunucu yalıtılmış bir ortam olduğundan uygulamalarınız ve bilgileriniz için en yüksek seviyede güvenlik sağlar.

VPS’İN AVANTAJLARI: Güvenli Ortam Minimum Maliyet Hızlı Devreye Alınması Donanım Bağımsızlığı İş Sürekliliği Uygulamalarında kolaylık Olağanüstü hızlı Bir OpenStack platformundaki yüksek performanslı SSD’ler, KVM sanallaştırma ile 3 kat daha yüksek hız sunar. HızlısağlamaVPS’inizin ve çalışan sunucunuzun gücüne ve performansına saatler değil, dakikalar içinde erişin.Yönetilebilir hizmetler standarttır Yamalama, işletim sistemi güncellemeleri ile ilgilenir ve çalışma zamanı izleme, isteğe bağlı ve otomatik anlık görüntüler için kapsamlı araçlar kümesi ekler Bölgesel veri merkezleri ucuz vps Veri merkezlerinin yakınınızda olması, sayfa yükleme hızlarının daha yüksek olması ve ziyaretçilerinizin daha iyi deneyimler yaşaması anlamına gelir. Gelişmiş güvenlik protokolleri ile 24 saat ağ izleme, saldırıları 30 saniye içinde tespit eder ve hafifletir. Kullanışlıara yüz Çalışma süresini ve

masaj salonu

kaynak kullanımını izleyin ve yedeklemeleri yönetin ve bunların tümünü basitleştirilmiş hosting panosundan gerçekleştirin. e-TicaretTrafiğe hazır bir eTicaret sitesini kolayca başlatın. Magento, OpenCart, Prestashop ve daha fazlasını tek tıklamayla yükleyin.

Birden fazla site İzole ortamımız sayesinde herhangi bir müşterinin yanıt süresini etkilemeden birden fazla siteyi barındırın. Web veya veritabanı sunucusu MySQL veritabanı, Linux veya Apache web sunucusu için, VPS hizmetimiz web veya veritabanı sunucusunu anında ayarlamanıza izin verir.Yoğun kaynak kullanan uygulamalarİş uygulamaları. Web finans uygulamaları. CRM. Sosyal medya. Gayrimenkul uygulamaları. VPS hizmetimiz hepsini halletmek için tasarlandı. E-posta sunucusu İşletmenizin e-posta kampanyalarını kaldırabilecek bir sunucuya mı ihtiyacınız var? VPS hizmetimiz 5.000 SMTP geçişi sunar.

Test ortamları Uygulamanızın veya sitenizin yanıt sürelerini test etmek için test sunucularını anında herhangi bir kıtaya döndürün.