Kusursuz Ekspertiz Hizmeti İçin Bize Başvurun

Kusursuz Ekspertiz Hizmeti İçin Bize Başvurun

Ekspertiz sektöründe güvenilir ve tarafsız çalışma prensibi uygulayan şirketler yoğun talep görmektedir. İstanbul’da uzun yıllar ekspertiz alanında çalışmalar yürüten ve kusursuz iş yüksek müşteri memnuniyeti ilkesi ile faaliyet gösteren Sancaktepe oto ekspertiz şirketimiz ve il genelindeki birçok şubemiz siz değerli müşterilerimize bu alanda en iyi hizmeti sunma gayesi ile çalışmaktadır.

Oto Ekspertiz Hizmetlerimiz Hakkında

Ekspertiz alanında profesyonel kadromuz ile birlikte müşterilerimizin taleplerine cevap verme ve kusursuz, tarafsız ve en doğru sonuçları alma noktasında müşteri memnuniyeti kazanmayı başarmış olan Sancaktepe araç ekspertiz firmamız ve diğer tüm şubelerimiz test cihazları ve bilgisayar destekli raporlama ile son derece donanımlı ve modern ekipmanlara sahiptir. Aracın ön muayene, Dyno, motor arıza, kaporta gibi iç ve dış olmak üzere tüm test işlemleri yapılmakta ve 501 açıdan izlenmektedir. Tüm muayene ve test işlemlerinden sonra müşterilerimize sözlü-yazılı olarak rapor sonuçları anlatılmaktadır. Sarıgazi oto ekspertiz şirketimiz, aracın geçmişi ve gelecekte olası arıza durumları belirterek müşterilerimizin hem zaman hem de olası kayıplarını sıfıra çekmeyi amaçlamaktadır.

Araç Ekspertiz Hizmetlerimiz İçin Bize Ulaşın

Aracınızın ekspertiz işlemleri için Çekmeköy oto ekspertiz şubemize veya size en yakın eksper şubemize gelerek almak istediğiniz kaliteli ve tarafsız ekspertiz hizmetini sağlayabilirsiniz. Ayrıca otoekspertizsancaktepe.com üzerinden iletişim ve adres bilgilerimizden hizmetlerimiz hakkında kapsamlı bilgiye ulaşabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir