eşya depolama uluslararası evden eve nakliyat uluslararası evden eve nakliyat
Konforun Adresi Doruk Kız Yurdu

Konforun Adresi Doruk Kız Yurdu

            Uşak kız öğrenci yurtları denildiği zaman akıllar gelen Özel Doruk Kız Öğrenci Yurdu olarak temel amacımız konuklarımızın ev ortamında güvenilir bir şekilde konaklamalarını sağlamaktır. Güvenilir bir ortamda stresten uzak olarak huzurla kalabileceğiniz yurdumuza hepinizi bekliyoruz.

Uşak’ın en özel ve güzel semtlerinden birinde hizmet veren Özel Doruk Uşak kız yurdu olarak sahip olduğumuz engin tecrübemiz ile öğrencilerimize en iyi hizmetleri veriyoruz. Beklentilerinizi fazlası ile karşılayan Özel Doruk Kız Öğrenci Yurdumuz Milli Eğitim Bakanlığına bağlı olarak çalışmalarını sürdürmektedir.

Temizlik ve hijyen konularında da son derece titiz olan ekibimiz ile günlük olarak odalar ve diğer alanlar temizlenmektedir. 1, 3 ve 4 kişilik odalarımızda ortopedik yataklar, kişisel dolap ve çalışma masaları yer alır.

Öğrencilerine sınırsız hizmet sunmayı amaçlayan Doruk Uşak kız pansiyonu, 24 saat internet hizmeti vermektedir. Yurdumuzda sıcak suyumuz da yine her zaman mevcuttur. Hobi mutfağı, spor salonu ve kütüphane bulunan yurdumuzda özel sessiz çalışma odaları da yer alır. Hem merkeze hem de üniversiteye yakınlığı ile dikkat çeken yurdumuzda güvenlik konusuna da dikkat edilmektedir. Bizimle iletişime geçerek odalarımız ve olanaklarımız hakkında bilgi alabilirsiniz.

http://www.dorukkizyurdu.com/

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir