eşya depolama uluslararası evden eve nakliyat uluslararası evden eve nakliyat
Kombi, Su Deposu, Klima Çözümleri

Kombi, Su Deposu, Klima Çözümleri


İstaş teknik firması, 22 yıllık tecrübe ve bilgi birikimine dayanarak uzman teknisyenleri ve geniş filosu ile yıllardır başarılı bir şekilde hizmet veriyor. Çalışma alanları farklılık göstermekle birlikte izolasyon, dezenfekte, ilaçlama, arıtma alanlarında uzman kadrosu ile hizmet sunan firma aynı zamanda gazlı cihazların onarım ve bakımının yanı sıra inşaat sektöründe de profesyonel hizmet sunuyor.

Kombi bakımı, petek bakımı, çatı izolasyonu, su deposu izolasyon uygulamalarını her biri alanında uzman teknik personelleriyle sağlıyor. Bunun yanında çatı izolasyonu,su deposu yalıtımı ve klima-petek dezenfektasyon hizmetlerini profesyonel bir şekilde yürüten firma tecrübeli kadro çalışanları ve müşterilerinin memnuniyetine dayanarak yıllardır başarıyla sürdürüyor. Kaçak hatların bakımı, yer zeminlerine özel kaydırmaz zemin uygulamaları, su sebili temizliği, kombi ve petek temizliği ile su deposu temizleme alanlarında etkili ve kalıcı çözümler sunan İstaş Teknik firması 7/24 müşterilerinin çağrılarını en kısa sürede cevaplama ve onların sorunlarını en etkin çözümlerle karşılama gayretiyle çalışarak yıllardır sektörün en güvenilir firmalarından biri olmanın haklı gururunu yaşıyor.

İstaş Teknik Çalışma İlkeleri

İstaş teknik firmasının nihai hedefleri arasında öncelikle müşterilerinin çağrı ve taleplerine en kıs sürede cevap verebilmek, sorunlarını saptamak ve buna paralel en doğru çözümü sunmak ve işi söz verilen sürede kusursuz bir şekilde teslim etmek yer alıyor. Firma çalışanları her koşulda müşteri memnuniyeti ilkesiyle hareket ediyor. Tüm müşterilerine eşit mesafede ve güler yüzle yaklaşan personeller, müşterilerinin zamanlarının değerli olduğunun bilinciyle görev aldıkları işin zamanında teslim edilmesine özen gösteriyor.

Öncelikle müşterilerini dinleyen firma sonrasında doğru çözümü saptamaya ve en uygun maliyeti çıkarmaya önem veriyor. Her daim en iyi, en kaliteli ürün ve hizmet sunma gayesiyle çalışan firma dürüstlük, profesyonellik ve güven ilişkisiyle hareket ediyor. Mutlu müşteriler görmek için işin öncesinde ve sonrasında müşterilerinin her türlü görüşünü alan firma asıl başarının işin sayısının değil, memnun kalan müşterilerinin referansları olduğunun altını çiziyor.

Kombi Bakım Hizmeti

Kombi bakımının belirli periyotlarda yapılması çok önemli bir husustur. Kombi bakımları esnasında yalnızca kombinin temizliği değil aynı zamanda yıpranmış parçaların tespiti ve onarımı da yapılır. Kombi bakımının düzenli bir şekilde yapılması hem %20’ye varan enerji tasarrufu yapmanızı hem de olası kombi arızalarının önüne geçmenizi sağlar. Bununla birlikte hem sizin konforunuz hem de güvenliğiniz için kombi bakımı büyük önem taşır. İstaş teknik firması da kombi bakım hizmetlerini en düşük fiyatlarla profesyonel bir şekilde yerine getirirken yetkili servislerle anlaşmalıdır. Sektörün en çok tercih edilen ve güvenilen firması olan bu firma son teknolojik aletler ve eğitimli personeli ile kombi bakımınızı üstleniyor.

Su Deposu Temizliği

Günlük hayatımızda su depoları birçok kulanım alanına sahiptir. İstaş teknik firmasının yaptığı çalışmalarda su depolarının içerisinde böcek, çöp, hayvan ölüsü, pas, çamur gibi suyun ve su deposunun temizliğini zarar uğratan birtakım maddelerle karşılaşılmıştır. Bu yüzden günlük hayatımızın en çok kullanım alanına sahip olan su depolarının temizliği ve bakımının düzenli aralıklarla işinin uzmanı teknik firmalara yaptırılması önemli bir husustur. İstaş teknik firması bu alanda su depolarında analiz ve teknik kontrol işlemlerinin ardından iş takibini ve denetimini yaparak temiz suya erişmeniz konusunda profesyonel destek sağlıyor.

Petek Bakımı

Günümüzde pek çok insan temiz ısınma yöntemlerinden biri olan doğalgaz sistemlerini tercih ediyor. Ülkemizde de temiz oluşu, çevreyi koruması ve tehlikesiz bir ısınma sistemi olması yönü ile doğalgaz cazipliğini koruyor. Kombilerin tesisat açısından yıpranmış oluşu ise uzun vadede hem cebinizden çok daha fazla miktarlar çıkmasına hem evinizin daha az ısınmasına neden olur. Bu yüzden peteklerin bakımının yapılması, tıkanık varsa tıkanıklığın tespit edilmesi ve petek temizliği bu noktada önem teşkil eder. İstaş teknik firması bu konuda müşterilerinin taleplerini en doğru şekilde karşılamaya ve peteklerin kombi tesisatının bakımının yapılmasına özen gösteriyor. Böylelikle evinizi ısıtma konusunda doğalgazı daha nitelikli ve doğru kullanmanıza yardım ediyor. Eğer sizler de bu konuda sorun yaşıyorsanız peteklerinizin bakımının yapılması için bazı belirtilerin neler olduğunu ve nasıl çözülebileceğini İstaş teknik firması ile iletişime geçerek öğrenebilir, sorununuza en kısa sürede çözüm bulabilirsiniz.

Su Sebili Temizliği

Hayatın en önemli ihtiyaçlarından biri olan su temizliği ve temiz suya ulaşım oldukça önemlidir. Günümüzde evlerde, iş yerlerinde, hastanelerde ve diğer alanlarda fazlaca kullanılan su sebillerinin temizliği de bu noktada mühimdir. Çünkü uzun süreli kullanımlarda temizlenmemesi halinde su sebillerinin içinde zararlı bakterilerin ve mikropların çoğalması için elverişli bir ortam oluşur. Bu ortamda hem suyun tadı ve kokusu değişir hem de su sebilinde koku meydana gelir. İstaş teknik de su sebillerinin temizliği ve dezenfektasyonu konusunda en pratik ve profesyonel yöntemlerle fiziksel bakımını gerçekleştirdikten sonra 5 dakika içerisinde kullanılır hale getiriyor.

Su Deposu İzolasyonu

Su depolarında kullanıma ve zamana bağlı olarak kaçaklar meydana gelebilir. Su depolarında oluşan su kaçaklarının giderilmesi adına uygulanan işleme su deposu izolasyonu denir. Bugün birçok yapıda gözlemlenen su depolarında meydana gelen su kaçakları bu alanda uzman teknik firmalar eşliğinde onarılmalıdır. Sizler de İstaş teknik firması ile iletişime geçerek su depolarınızın bakımını ve izolasyonunu gerçekleştirebilir, profesyonel hizmet desteği alabilirsiniz. Firma bu konuda farklı yöntem ve teknikler kullanarak su depolarının izolasyonunu yaparak kalıcı çözümler sunuyor. Su depolarınızın izolasyonunu uzman bir firma eşliğinde yaptırmanız halinde deponuza uygun malzemeler kullanılır, doğru yöntem ve metotlar tercih edilir. Aynı zamanda belirli ve düzenli zaman aralıklarında su deponuzun dezenfektasyonunu yaptırmanız halinde su deposu izolasyonuna ihtiyaç duymazsınız.

Çatı İzolasyonu

Konutların ve yapıların en kilit yalıtım malzemelerinden biri olan çatılar tercih edilen ve kullanılan malzemeler ile uygulama metotlarına göre farklılık gösterir. Fakat çatıların kullanım amaçlarından en önemlileri binanın yalıtımını sağlamak ve ilk yapıldığı günkü gibi kaliteli ve uzun ömürlü olmasını sağlamaktır. Olumsuz hava koşullarına karşı oluşabilecek deformasyonun önlenmesi ve olumsuz şartlara dayanıklılık göstermesi, karlı ve yağmurlu havalarda biriken suların binaların zeminine inmesinin önlenmesi için çatıların izolasyonunun ve yalıtımının yapılması mühimdir. İstaş teknik firması da bu alanda son derece titiz çalışarak en uygun fiyatlarla kaliteli malzemeleri buluşturarak müşterilerinin beklentilerini en iyi şekilde karşılıyor. Uzun yıllar bu alanda uzmanlaşan firma, sürdürülebilirliği, mükemmelliği, profesyonelliği, ustalığı baz alarak çatı yalıtımı ve izolasyonu alanlarında öncelikli tercih edilen firmalardan biri olmayı başarıyor

Kaydırmaz Zemin Uygulaması

Günlük hayatta zeminlerin kaygan olmasından kaynaklanan birçok düşme ve yaralanma vakası meydana gelir. Bu tür zeminlerin kaymaz zemin haline getirilmesiyle birçok kazanın önüne geçilebilir. İstaş teknik firmasının çalışma alanlarından biri de kaymaz zemin uygulamasıdır. Firma, zeminleri kaymaz zemin haline getirirken zeminin görünümümde ve estetiğinde olumsuzluk yaratmamaya özen gösteriyor ve işlemlerinde plas anti slip solüsyonu uygulamasıyla çalışarak insan sağlığı ve güvenliğini baz alıyor. Farklı uygulama teknikleri ile birçok zemine ve alana uyguladıkları plas anti slip kaymaz zemin uygulamasını en uygun fiyat garantisiyle veriyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir