Kızlık Zarı Nedir?

tarafından
75
Kızlık Zarı Nedir?

Kızlık zarı vajina içinde bulunan elastiki bir dokudur. Çok ince olduğu için bu doku zar olarak adlandırılır. Bu zar için kızlık zarı yırtık denilmesi yanlıştır. Çünkü bu doku yırtılmaya müsait bir zar değildir. Bu vajina içindeki deliğin kenarına yapışıktır. Bu zarı ancak uzman kişiler görür.

Kızlık Zarı Dikilmesi Zor Bir İşlem Mi?

Kızlık zarının yırtılması sadece cinsel ilişkiye girilmesiyle olmaz. Kızlık zarı çarpma ya da yaralanma gibi sebeplerle de yırtılabilir. Toplumda çok sık karşılaşılan kızlık zarı yırtılması düşüncesi yanlıştır. Genç kızları namussuzlukla suçlayan toplumlar bile vardır. Bu durum genç kızlar üzerinde psikolojik baskı oluşturur.

Bu sebeple genç kızlar kızlık zarı dikimi ankara işlemini araştırırlar. kizlikzariankara.com internet sitesinde her ayrıntısı anlatılan bekaret dikimi bu konuda uzman olan kadın doğum ya da jinekoloji doktorları tarafından yapılmalıdır. Kısa süren bir işlem ile yırtılan kızlık zarı tekrar vajina iç duvarına yapıştırılır. Bu işlem kişinin sosyal hayatına devam etmesini engellemez. Lazer ile kızlık zarı dikim işlemi yapılır. Lazer ile dikim işlemi için https://www.kizlikzariankara.com/ adresini inceleyebilirsiniz.