Kızlık Zarı Dikimi Konusunda Uzmam Bilgiler

tarafından
35
Kızlık Zarı Dikimi Konusunda Uzmam Bilgiler

Toplumsal değerlerden biri olan evlenirken bekaret konusu çeşitli sebeplere bağlı olarak istenmeden de olsa yırtılabilmektedir. Bu sebepler çeşitli kazalar, tecavüz, mastürbasyon ve sevişme anında gibi sorunlar olabilmektedir. Kizlikzaridikimiankara.net kızlık zarı dikimi konusunda müşteri gizliliği kapsamında sorunlarınıza çözüm üretir. Uzman hekim tecrübesi ile ağrısız ve sorunsuz bekaret dikimi yapan klinik ayrıca kızlık zarı konusunda rapor verme yetkisine de sahiptir.

Klinikte Uygulanan İşlemler

1995 yılından bu yana doktorluk görevini özveri ve şevk ile yapan Esra Demir Yüzer 2009 yılında Ankara Kızılay’da açtığı kliniğinde kadın hastalıkları başta olmak üzere, botoks , mezoterapi, kadın hastalıkları,, estetik vajina operasyonları, genital renk açma, vajinismus tedavi, kızlık zarı dikimi ve kızlık zarı tamiri konularında sağlık hizmeti veriyor.

Alanında tecrübeli jinekologlar ve sağlık koşullarına uygun streil ortam araç ve gereçleri ile geçici süreli kızlık zarı dikimlerinde 3 dakika uzun süreli kızlık zarı dikimlerin de 30 dakikalık bir sürede sosyolojik ve psikolojik sorunlarınızdan arınmanızın mümkün olduğu klinikte fiyatlar dikim şekline göre değişkenlik gösterir.

www.kizlikzaridikimiankara.net