Kapıda Marka

Kapıda Marka

Türkiye’ de sayılı olan çelik kapı işlerini yapan sayılı firmalar bulunmaktadır. Bu firmalardan birisi smart çelik kapıdır. Smart çelik kapıya, web sitesinden girerek ulaşılmaktadır.

Site Adresi

Smart Çelik Kapı

Sitede bulunan iletişim kısmında kolay bir şekilde site de ki yöneticilere ulaşmak mümkündür. Her türlü çelik kapı modelleri site içerisinde görülmektedir. Çelik kapılar çeşit çeşit ve ucuz fiyata yapılmaktadır. Kullanıcılara hem kaliteli hem de uygun fiyata kapı yapan sayılı firmalardan birisidir.

Çeşitli Modeller

Dış kısmında çok çeşitli kapı modelleri bulunmaktadır. Üzerine fotoğraflı olarak bile baskı yapılan çelik kapılar yapılmaktadır. Yeni ev alan kişilerin istedikleri şekilde siparişi üzerine kapılar model tarzında üretilerek satılmaktadır. Lüx kabartma, laminox kabartma ve üç boyutlu çelik kapılar vardır. Ayrıca site içerisinde apartmanlar için bina kapısı ve dış kapı modelleri de bulunmaktadır. Ferforje modeller de sitede bulunmaktadır. Kapı sipariş edildiği taktir de, bizzat çalışanlar tarafından gelinip ücretsiz keşif ve montaj yapılmaktadır. Boyutlarını tam olarak alındıktan sonra kapılar üretilip en geç 2 gün içerisinde gelip takılmaktadır.

https://www.smartcelikkapi.com/

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir