Kaliteli Ürünler

Kaliteli Ürünler

Spor ayakkabı ve aksesuarlarında dünyanın önde gelen markalarından biri olan salomon ayakkabı birçok doğa sporu sevenlerce ve kaliteye önem verenlerce çok tercih edilen markaların başında gelir. Ülkemizde de ciddi oranda hayran kitlesine sahip bir markadır. northcalifornia.com.tr üzerinden tüm bu taleplerinize yanıt bulabilir ve kaliteli ürünlere, cazip fiyat ve ödeme koşulları ile sahip olabilirsiniz.

Ücretsiz Kargo İmkanı

Site üzerinden kışlık mont seçeneklerinin yanı sıra outdoor ayakkabı seçeneklerinden arzu ettiğiniz başkaca tüm ürünlere hiçbir kargo ücreti ödemeden ulaşabiliyorsunuz. Güvenli alışveriş ilkesi altında çalışan site ile internet üzerinden yapabileceğiniz alışverişlerde geçerli olan 3D, SSL ve Sigorta gibi tüm güvenlik önlemleri sağlanmış bulunmakta. Bu da söz konusu siteyi bu tür ürünlerin temini noktasında sektöründe lider konuma getiriyor.

Kapıda Öde

Yine güvenlik konusuna çok önem veren site ile aldığınız ürünlerin ücretlerini kapıda nakit ya da kredi kartı ile ödeme imkanına da sahipsiniz ayrıca kredi kartlarında peşin fiyatına 3 taksit imkanı da sunuluyor. Ayrıca firmanın beğenmediğiniz ürünlerini 14 gün süre ile iade garantisine de sahip oluyorsunuz. Getirdiği bu birbirinden önemli bu avantajlar ile northcaifornia.com.tr isimli siteyi ziyaret etmeyi unutmayın.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir