eşya depolama uluslararası evden eve nakliyat uluslararası evden eve nakliyat
Kaliteli Oto Ekspertiz Hizmetleri

Kaliteli Oto Ekspertiz Hizmetleri

Yeni araçların piyasaya sürülmesi ile beraber ikinci el araç piyasası da canlanmıştır. Sıfır araç alamayanlar daha uygun fiyatlar ile ikinci el araç almak isterler. Ancak ikinci el araç almak sanıldığı gibi kolay değildir. Aracın arızasının ya da bir eksiğinin olup olmadığını anlamanız zordur. Bizler siz değerli müşterilerimizin kötü sürprizler ile karşılaşmaması için oto ekspertiz hizmeti veriyoruz. Garanti Oto Ekspertiz sektörün öncü isimlerinden biridir.

 

           İstanbul oto ekspertiz ihtiyacınız olduğunda firmamız hizmetinizdedir. Paranızı çöpe atmak istemiyorsanız ikinci el araç almadan önce gerekli test ve kontrolleri yaptırmanız gerekmektedir. deneyimli personellerimiz ile sizlere detaylı ekspertiz raporunu hazırlıyoruz.

 

Firmamız Ümraniye oto ekspertiz ağını kurarak İstanbul’un en önemli semtlerinden birinde sizlere önemli hizmetler vermektedir. Ekspertiz hizmetlerimiz kapsamında aracın tüm incelemeleri yapılır ve detaylı rapor hazırlanarak tarafınıza verilir. Aracın gerçek değeri belirleneceği için boş yere fazla para ödemekten kurtulmuş olursunuz.

 

Firmamız başka illerde araç beğenen müşterilerini de unutmadı. Mobil oto ekspertiz hizmetimiz için beğendiğiniz aracın nerede olduğunun önemi yoktur. Bizlerle iletişime geçerek araç yeri ve bilgilerini vererek aracın detaylı inceleme raporuna sahip olabilirsiniz. Uygun fiyat avantajlarımız için sizleri bekliyoruz.

https://www.garantiotoekspertiz.com/

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir