eşya depolama uluslararası evden eve nakliyat uluslararası evden eve nakliyat
Kadrodan Gidecekler Belli Oldu

Kadrodan Gidecekler Belli Oldu

Bu sezon istediğini elde edemeyen Fenerbahçe birçok futbolcusundan memnun değil, şimdiden takımda yenilikler isteyen teknik ekip gelecek sezonda istemediği birçok futbolcusunun ismini gönderilecekler listesine yazdı. Yeni sezon için büyük değişim planlayan Fenerbahçe gönderilecekler listesini hazırladı. Listede pek çok önemli isim yer alıyor. Gelecek sezon için 6 ismi gönderecekler listesine koyan Fenerbahçe, futbolcuları nasıl göndereceğini de belirledi. Fenerbahçe’nin Tüm maçlarının bahis oranları Betgram sitesinde.

Gönderilen Futbolcular

Yeni sezonda gönderilecek isimler arasında Ozan Tufan bulunuyor. Büyük umutlarla Bursaspor’dan transfer edilen futbolcu listede ilk sırada yer alıyor. Bekleneni veremeyen futbolcu için gelen teklifleri değerlendirmeye alan sarı lacivertli ekip takas planını da düşünüyor.

Vincent Janssen: Kiralık olarak kadroya dahil edilen futbolcu bekleneni veremedi, bu nedenle eksi takımına geri gönderilecek.

Luis Neto: Zenit’ten savunmaya takviye amacı ile transfer edilen futbolcunun gösterdiği performans hayal kırıklığı yarattı. Bunun için sezon sonunda eski takımına geri gönderilecekler listesinde yerini alıyor.

Kameni: Kaleci Volkan Demirel’in yerine transfer edilen fakat çıktığı maçlarda bekleneni veremeyen genç kaleci ile de yolları ayırmayı düşünüyor. Kaleci yerine daha genç transfer düşünülüyor.

Elif Elmas: Çok büyük umutlarla transfer edilen futbolcu bekleneni veremeyerek hayal kırıklığı yarattı. Son olarak Beşiktaş maçında yaptığı sportmenliğe aykırı davranışı nedeni ile kadrodan atılmıştı. Kiralık olarak gönderilmesi planlanıyor.

Valbuena: Aykut kocaman ile anlaşamayan futbolcunun iyi bir teklif gelmesi halinde satılması planlanıyor.

https://twitter.com/betgram100

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir