Kabin İmalat Hizmetleri

Kabin İmalat Hizmetleri

Tetay yapı firması 17 yılı aşkın süredir Kocaeli ilinin Gebze ilçesinde çeşitli türlerde kabin üretimi yapıyorlar. Firma sadece yurt içinde değil yurt dışında da satış hizmeti yürütüyorlar. Firma elemanları tarafından son derece kullanışlı ve kaliteli olarak üretilen ürünleri müşterilere sunuyorlar.

Zengin Kabin Çeşitliliği

Firma müşterilerine geniş bin ürün çeşitliliği ile hizmet veriyorlar. Firma tarafından üretilen kabin çeşitleri arasında şunlar bulunuyor. mobo kabin, bilet kabini, bekçi kabini, metropol kabin, duş kabini, güvenlik kabini, panel kabin ve sandviç kabindir. Sipariş üzerine üretilen bu kabin çeşitleri kredi kartı ile ödeme seçeneği kullanılarak en kısa sürede alıcıya ulaştırıyorlar. Firmanın üretimini yaptığı ürünler son derece kaliteli olduğu için özellikle sitelerde güvenlik elemanlarının kullanabilmesi için güvenlik kabini siparişleri firmaya oldukça fazla veriliyor. Firma kısa sürede bu ürünleri hazır hale getirip alıcılarını teslim ediyor.

Konteyner Üretimi

Firma kabinler dışında oldukça kullanışlı olan konteynerler de üretiyor. İçerisinde duş ve tuvaleti de barındıran bu konteynerler müşterilerden tarafından oldukça sık tercih ediliyor. Bu konteynerleri kullanın kişiler evlerindeki rahatlığı buluyorlar. Tercihe göre mutfaklı konteyner da üretiyorlar. Bu ürünlerden sipariş etmek isteyen kişilerin firma ile iletişime geçmesi yeterli oluyor. Firma konteynerlerin nakliyesini alıcıya bırakıyorlar. Ürün ücretini ödeyen alıcılar konteynerleri alıp gidebiliyorlar.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir