eşya depolama uluslararası evden eve nakliyat uluslararası evden eve nakliyat
Jimmy Durmaz’dan sert tepki: İnanılmaz bir hayal kırıklığına uğradım

Jimmy Durmaz’dan sert tepki: İnanılmaz bir hayal kırıklığına uğradım

Galatasaray’ın İsveçli oyuncusu Jimmy Durmaz, milli takıma alınmamasına tepki gösterdi. 30 yaşındaki oyuncu, “Son maçlarda kadroya alınmadım ve bu nedenle inanılmaz bir hayal kırıklığına uğradım. Galatasaray’da üç dört karşılaşmada forma giyemediğim için maç eksiğim olduğunu düşünüyor. Bunu anlıyorum ama kabul etmiyorum.” dedi.

Galatasaraylı Jimmy Durmaz, ülkesi İsveç’te yayın yapan Viafree adlı bir dijital platformla ile gerçekleştirdiği röportajda Malta ve İspanya maçlarında kadroya alınmaması ve vatandaşı Zlatan Ibrahimovic’in milli takım teknik direktörü Janne Andersson’a yönelik eleştirileri hakkında gündem yaratan açıklamalarda bulundu. Betgram  30 yaşındaki kanat oyuncusu şunları kaydetti:

“Zlatan’ın eleştirilerini okudum. Onun fikri onu, benim ki beni bağlar. Ancak göçmen ailelerden gelen futbolcuların eskisi kadar ilk 11’de yer almadığı bir gerçek. Janne Andersson’un kendine göre bir fikri var ve takımı da bu şekilde yönetiyor. Zlatan’ın düşüncelerini anlıyorum. Benim de bu konuda bir kanaatim var ama bunu kendime saklıyorum.

“İNANILMAZ BİR HAYAL KIRIKLIĞINA UĞRADIM”
Milli takım, ülkenizi futbolda en iyi temsil edebileceğiniz yer. Son maçlarda kadroya alınmadım ve bu nedenle inanılmaz bir hayal kırıklığına uğradım. Bununla birlikte yapacak bir şey yok.Betgram giriş Hocamız beni neden tercih etmediğini açıkladı. Galatasaray’da üç-dört karşılaşmada forma giyemediğim için maç eksiğim olduğunu düşünüyor. Bunu anlıyorum ama kabul etmiyorum. Kendisi de ne kadar büyük bir hayal kırıklığı yaşadığımı anlamıştır.”

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir