Jakuzi Modelleri

Jakuzi Modelleri

Jakuzi Modelleri

Arka bahçeniz için en iyi jakuzi ile rahatlama moduna girin. İster ağrıyan kasları yatıştırmaya yardımcı olacak bir baloncuk terapisi, ister bir Cuma gecesi aileniz ve yakın arkadaşlarınızla gevşeyebileceğiniz kendinize ait bir alan arıyorsanız, evde spa küveti kendinizi tedavi etmenin harika bir yoludur. Farklı masaj terapileri için jetler ve düşük basınçlı sistemler gibi özelliklerle, tüm gerginliğinizi atmaya ve tamamen gevşemeye hazır olacaksınız.

En iyi jakuziler, arka bahçenize pahalı bir ek olarak bir itibara sahip olabilir, ancak kaliteli bir jakuzinin mutlaka bir kol ve bacağa mal olması gerekmez. Daha fazla premium model yaklaşık 16.000$’a mal olabilir, ancak çalıştırması kolay ve yine de çalıştırma maliyetlerini düşük tutmak için iyi enerji verimliliğine sahip, bütçeye uygun daha birçok seçenek vardır. En ucuzu için, en iyi şişme jakuziler (yeni sekmede açılır) ev jakuzisi dünyasına giriş seviyesi için harika bir seçenektir.

Jakuzi Modelleri

Baloncuklarınızı aynı anda kaç kişinin paylaşacağına bağlı olarak, daha küçük bir model daha az maliyetli olacaktır. Jakuziler genellikle iki kişilik ve sekiz kişilik modeller arasında değişir, bu nedenle kimsenin dışarıda kalmadığından emin olmak istiyorsanız, size katılacak tüm aile üyelerini (veya ziyaretçileri) hesaba katmak isteyeceksiniz.

En iyi jakuzilerden birini partinizin veya akşam içkilerinizin merkezi haline getirmeyi planlıyorsanız, birçok model atmosferik LED ışıklar, içecek soğutucuları ve parti (veya rahatlatıcı) melodiler için entegre ses sistemleri ile birlikte gelir. Koleksiyonumuzdaki jakuziler de birçok farklı renk ve stilde gelir ve bu da onları gözleri yormaz.

Herhangi bir eklem ağrısını tedavi etmeye ve rahatlamaya yardımcı olacak başka bir ilave için, en iyi yüzme kaplıcaları kılavuzumuza göz atın.

Çift Kişilik Jakuziler

Sundance Spas, standart yerleşik akıllı özelliklerden ayarlanabilir Fluidix jetlerine kadar en iyi jakuzi özelliklerini sunar. Sundance’in modellerinin çoğu birinci sınıf ve lüks fiyat aralıklarında yer alsa da, marka çok çeşitli kaplıcalar sunuyor.

küçük, orta ve büyük küvetlerde giriş ve orta seviye fiyat aralıklarında.

Daha ucuz modeller bile birden fazla kabuk, dolap ve kapak renk seçeneklerinin yanı sıra UV-C su sanitasyonu ve diğer birçok şirketin yükseltme olarak talep ettiği şelaleler gibi üstün özelliklerle birlikte gelir.

Tüm Sundance jakuzileri, SmartTub mobil uygulamasıyla uyumludur, ancak bu, ilk yıldan sonra ücretli bir abonelik gerektirir – biraz can sıkıcı.

Spa Jakuziler

Türkiye’de yapılan Atlas Spa Jakuziler, özellikle giriş seviyesi ve orta seviye fiyat aralıklarında benzersiz standart özelliklerin ve arzu edilen yükseltmelerin iyi bir karışımını sunar. Markanın, 13’ü giriş seviyesi ve orta seviye fiyat aralığına giren ve tümü Türkiye’de üretilen 21 adet jakuzi modeli bulunuyor.

Bu jakuziler tüm boyutları kapsar ve dört ürün grubunu temsil eder: Clarity, Sağlıklı yaşam serisi. Atlas Spa Jakuzi, şelaleler ve ağrı ve sızıları dindirmek için benzersiz bir biyo-manyetik terapi sistemi de dahil olmak üzere tüm modellerde standart olarak çeşitli premium özellikler sunar.

Atlas Spa Jakuziler  ayrıca hem UV-C hem de ozon sanitasyon seçenekleri, bir Wi-Fi modülü ve Bluetooth ses dahil olmak üzere en iyi jakuzi yükseltme seçeneklerine sahiptir.

Atlas Jakuzi: En iyi lüks jakuzi şirketi

Birçok kişi tarafından en ikonik jakuzi markası olarak kabul edilen Jacuzzi, aralarından seçim yapabileceğiniz 26 adet jakuziye sahiptir. Şeffaf fiyatlandırma katmanlarına rağmen, daha büyük bir bütçeniz varsa, jakuzili küvet satın almayı çok daha kolay bulacağınız yadsınamaz. Markanın en bütçe aralığında yalnızca iki jakuzisi var, ancak lüks aralığında beşi var. Marka, jakuzileri iki kişilik modellerde sunuyor, ancak dokuz kişiye kadar çıkıyor ve bu, yeni jakuzilerinde arkadaşlarını ve ailelerini eğlendirmek isteyenler için en iyi seçenek.

Jakuzi, artritten muzdarip olanlara hidroterapi sunmak için kuruldu, ancak bu küvetler aynı zamanda çekici bir dış cepheye ve çok sayıda renk seçeneğine sahiptir. Açıkça enerji tasarrufu sağlayan jakuziler olmamasına rağmen, Jakuzi, küvetlerini motordan gelen ısıyı korumak ve bunu suyu ısıtmak için kullanmak için tasarlar. Jet sistemi, yüksek basınçlı masajlar sağlamak için bir hava ve su karışımı kullanır ve jet yerleşimi, boynunuzdan bacaklarınıza kadar temel kasları hedefler. Jakuzi garantisi, satın aldığınız küvete bağlıdır, ancak kabuk yapısında on yıla ve elektrik sisteminde beş yıla kadar çıkar. Gördüğümüzün en iyisi değil, ancak bu oldukça standart bir endüstri kapsamı.

Bullfrog Spa: Masaj için en iyi jakuziler

Bullfrog Spas’ın benzersiz JetPak Terapi Sistemi, her biri farklı bir masaj terapisini hedefleyen 18 seçenekle masajınızı kişiselleştirmenize olanak tanır. Çoğu jakuzi, renk seçenekleri ve hatta yükseltilebilir özellikler söz konusu olduğunda bir dereceye kadar kişiselleştirme sunsa da, Bullfrog Spas, yeni jakuzinizdeki her bir koltuğa tam olarak ne tür jetler ve masaj terapisi koyacağınızı seçmenize izin verir.

Bullfrog Spa spa küvetlerinin çoğu modeli için mevcut olan değiştirilebilir JetPak’ler, spa’nızdaki her koltuk için daha az tüp gerektiren ve piyasadaki birçok spa’dan daha fazla enerji verimli olan 16 koltuk arkası seçeneği sunar.

Bullfrog, JetPak sistemi olmadan jakuzi modelleri satsa da, değiştirilebilir jetler ve kişiselleştirme seçenekleri, bu markanın gerçekten büyük satış noktasıdır. Bullfrog, önceden ayarlanmış modellerin yanı sıra, tamamen size özel spa’nızı tasarlamanıza da olanak tanır. Suda tam vücut masajına ihtiyaç duyuyorsanız, gergin, sert ve şiddetle ihtiyaç duyuyorsanız, bunlar sizin için en iyi jakuzilerdir.

Kaplıcalar: İki veya daha fazla kişi için en iyi jakuziler

Kaplıca, beşi iki veya üç kişi için yapılmış 20 jakuzi modeline sahiptir. Değerlendirdiğimiz spa küveti üreticilerinin çoğunun yalnızca üç modeli var, bu nedenle Kaplıcalar daha iyi küçük spa seçenekleri sunuyor. Bu kaplıcalardan üçü, markanın değer fiyat aralığına giren ve 10-17 jeti olan Hot Spot koleksiyonunun bir parçasıdır.

Diğer ikisi, Hot Spring’in en üst düzey Highlife koleksiyonundan birinci sınıf fiyatlı spalardır ve 14 veya 22 jeti vardır. Kaplıca ayrıca, tümü enerji tasarrufu sağlayan özelliklerle donatılmış ve California Enerji Komisyonu tarafından onaylanmış, çeşitli fiyat aralıklarına sahip 10 orta boy jakuziye ve beş büyük spaya sahiptir.

PDC Kaplıcaları: Büyük kapasiteli en iyi jakuziler

PDC Spas, harika bir jakuzi ve spa kombinasyonları yelpazesine sahiptir, ancak aynı zamanda, incelediğimiz büyük kapasiteli en iyi jakuzilerden bazılarını da oluşturur. Toplamda 16 jakuzi var. Şirketin iki adet üç kişilik jakuzisi ve altı veya yedi kişilik sekiz modeli bulunuyor. Bu jakuzilerin her biri farklı özelliklere sahiptir ve PDC’nin farklı jakuzi serisinde yer alır.

Aralarından seçim yapabileceğiniz üç farklı spa küveti vardır. LifeStyle Serisi, grubun en uygun fiyatlı olanıdır ve Premium Serisi ile en premium Lüks Seri arasındaki boşluğu doldurur. Bu küvetler 35 yıllık bir garantiye sahiptir, ancak LifeStyle jakuziler nispeten daha zayıf bir 10 yıllık garanti kapsamına sahiptir.

Marquis Spas: Yerleşik özelliklere sahip en iyi jakuziler

1980 yılında kurulan Marquis Spas, lansmanından bu yana çok yol kat etti. Marka, lüks bir deneyim yaratan, hidroterapiye odaklanan ve çok çeşitli kişiselleştirme seçenekleriyle gelen güzel görünümlü jakuziler yaratmasıyla tanınır. İster güçlendirilmiş bir ses sistemi olsun, ister LED aydınlatma veya aromaterapi seçenekleri olsun, Marquis Spa’larda hiçbir yükseltme sınırsız değildir.

Markanın, ürün yelpazesinde her biri ücretsiz kapaklı 20’den fazla model içeren beş koleksiyonu bulunmaktadır. Bu küvetler için fiyat aralığı yaklaşık 7.000 dolardan başlar ve küvetinizi kişiselleştirmenize ve farklı koleksiyonlardan hangi modeli seçtiğinize bağlı olarak 20.000 doları geçebilir. Bu, Marquis Spas’ın spa küvetlerini orta sınıf fiyat etiketi kategorisine sokuyor.

Marquis Spas USP’leri söz konusu olduğunda, markanın hidroterapi, kendi kendini temizleme ve cilt terapisini üstlendiğini söylemek zorundayız. Marquis Spas, tüm koleksiyonlarında yerleşik olarak bulunan yüksek akışlı bir terapi sistemi kurmuştur. Bu sistem düşük basınçta mümkün olduğunca fazla su sağlar – böylece kullanıcılar kas rahatsızlığını yatıştırırken rahatlatıcı bir deneyim yaşayabilirler.

Marquis Spas’ın hidroterapiye olan bağlılığı Make A Wish hayır kurumu ile olan ilişkilerinde de görülebilir. Marka, kritik hastalıklardan mustarip çocuklara hidroterapi tedavileri ile yardımcı oluyor ve bu değerli amaca yönelik her satın alımdan 50 dolar geliyor.

Bir avuç Marquis Spa, her seferinde süper taze bir ıslanma için temizleme döngülerini otomatik olarak çalıştıran ConstantClean teknolojisine sahiptir. MicroSilk programı ise her daldırmada cildinizi nazikçe pul pul dökmeye yardımcı olur.

Kaynak: https://www.atlasjakuzi.com/

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir