Haber

İzolasyon İşlerimiz

Firmamız 1983 yılından günümüze çatı yalıtım sektöründe hizmet göstermekte ve 2017 yılından sonrada en yenilikçi izolasyon çözümleri üretmeye başlamıştır. Müşteri memnuniyeti için her çalışmasında, hizmet kalitesine önem vermiştir. Geniş ve uzman kadrosu ile müşterilerimizden gelen tüm taleplere cevap vermeye çalışmaktayız. Panleoizolasyon.com web sitemizde firmamız hizmetleri hakkında bilgiler verilmektedir. Firmamız bir çok alanda yaptığı izolasyon işlemlerinde, polyurea ile yüksek performanslı bir kaplama sistemi kullanılmaktadır. polyurea fiyat olarak, metrajı 14 ile 25 euro arasında değişmektedir.

Çatı Yalıtımı

Teras katların ısı ve su yalıtımları için, şap uygulaması öncesinde poliüretan köpük uygulaması ile sağlam yalıtım sağlamakta ve ısı yalıtımı ile tasarruf sağlanmasına neden olmaktadır. poliüretan köpükler, sprey olarak kullanılarak, çeşitli mekanların cephe ve teras izolasyonu işlemlerinde en iyi sonuçların alınmasını sağlamaktadır.

Poliüretan Nedir?

Poliüretan, poliol ve poliizosiyanat, maddelerinin, oranlayıcı ve yüksek basınçlı makinalar ile işlem alanlarına püskürtülmesinde ortaya çıkan iki maddenin bileşimi sonucu ortaya çıkan bir sistemdir. İnşaat malzemesi olarak kullanılan,

masaj salonu

Poliüretan sert köpük, kapalı hücre, hücresel yapılı, yüksek yoğunluklu bir izolasyon maddesidir. Madde hücreleri arasında bulunan, düşük ısı geçirgenliği özelliğinden dolayı, soğuk hava depolarında izolasyon maddesi olarak kullanılmaktadır. Yalıtım işlemlerinde en ince izolasyon kaplaması ile yüksek bir izolasyon kalitesi sağlamaktadır. Püskürtmeli olarak kullanıldığı için ek yer oluşturmamakta ve ısı, su yalıtımında en verimli yalıtım malzemesi olmaktadır.

http://www.panleoizolasyon.com/

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı