İPF Artık Çaresiz Değil

İPF Artık Çaresiz Değil

İpf yani ifiopatik pulmoner fibrozis hastalığı akciğerleri zamanla sertleştiren ve gün geçtikçe hastanın nefes alması zorlaşan kronik bir rahatsızlıktır. Hastalığın olumsuz yönü ise müdahale edilmemesi durumunda ilerlemesi olacaktır. Kurum burada sizlere özel tedavi yöntemleri ve alanında uzman kişilerle ipf hastalığı ilerlemesine engel olmakta ve daha rahat bir yaşam sürmeniz sağlanmaktadır.

En Sağlıklı Standartlar

Merkez sizlere tedavinize en olumlu yanıtları verebilecek oldukça nezih bir mekana kurulmuştur. Açık hava ve oksijen bu hastalar için oldukça önemli olmasından böyle bir atmosferde tedavi edilmeniz sağlanacaktır. Kurumda bildiğiniz doğruların yanlışlıklarını ortaya çıkaracak birçok yeni bilgi ile seminerler düzenleniyor.İpf nedir sorusuna uzmanlar en iyi şekilde cevap veriyor. Hastanın tüm öz bakımları kurumdaki hasta bakıcılar ile sağlanıyor. İpf hasta yakını olarak sizlere de gereken destek ve bilgilendirilmeler kurum tarafından sağlanıyor.

Adım Adım Tedavi

Kurumda direk olarak hastanıza ilaç veya makineler ile tedavi verilmiyor. Önce egzersiz ile belirli kazanımları kazanması ve bazılarını da kaybetmemesi sürekliliği sağlanıyor. Daha sonra ilaç tedavisi ve son olarak makine yöntemleri ile tedavi uygulanıyor. Adım adım bir tedavi aşaması kaydediliyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir