eşya depolama uluslararası evden eve nakliyat uluslararası evden eve nakliyat
İngiltere Turist Öğrenci Vizesi Ücretleri

İngiltere Turist Öğrenci Vizesi Ücretleri

 

Turistik vize için yapılan başvuru sonrasında belli süre dilimlerine göre vize verilir. 6 aylık vize, 2 yıllık vize, 5 yıllık ve 10 yıllık vize dilimleri bulunur. Bu vizeler için ayrı ücretler ödenir. İngiltere Turist Vizesi başvurularında ücretlendirme şu şekilde olmaktadır.

6 aylık vize: 128 Dolar

2 Yıllık Vize: 492 Dolar

5 Yıllık vize: 895 Dolar

10 Yıllık vize: 1098 Dolar

Şeklinde bir liste karşımıza çıkar. Vize harç ücretleri yıl içinde dahi değişiklik gösterebilir. İnternet üzerinden başvuru yapılacak olan yıl seçilerek başvurular için gerekli ücret bilgileri alınabilir. Burada dikkat edilmesi gereken konu ise başvuru yılı için ödenen paradır. Belli bir süre için ödenen ücret sonrasında o yıl için vize alamama gibi durumunuz da bulunabilir.

İngiltere Vizesi Başvuru Ücretleri Değişir Mi?

Başvuru İngiltere Turist Vizesi için yapılırken 2 yıllığına ücret ödenebilir. Fakat size 2 yıllık bir vize çıkmayabilir. Vize başvuru ücretleri standartta değişmez. Fakat yıl içinde yapılan güncellemeler ile farklılık gösterebilir. Ayrıca başvuru esnasında yapılacak harcamalar da bu ücrete eklenirse ücret değişebilir. Ayrıca başvurunuzun kısa sürede gerçekleşmesini istediğinizde de ücretlerde değişiklik olur. Ekspres İngiltere vizesi için yapılacak başvuruda ekstra 184 Pound ödeme yapmanız gerekir. Bu başvuru ile 5 iş günü sonunda gerekli işlemler sonuçlanır. İşlemlerin 24 saat içinde gerçekleşmesi için 919 Pound ödeme yapılmalıdır.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Fatal error: Uncaught wfWAFStorageFileException: Unable to save temporary file for atomic writing. in /home/micderc1/public_html/wp-content/plugins/wordfence/vendor/wordfence/wf-waf/src/lib/storage/file.php:35 Stack trace: #0 /home/micderc1/public_html/wp-content/plugins/wordfence/vendor/wordfence/wf-waf/src/lib/storage/file.php(659): wfWAFStorageFile::atomicFilePutContents('/home/micderc1/...', '<?php exit('Acc...') #1 [internal function]: wfWAFStorageFile->saveConfig('livewaf') #2 {main} thrown in /home/micderc1/public_html/wp-content/plugins/wordfence/vendor/wordfence/wf-waf/src/lib/storage/file.php on line 35