İkinci El Eşyalarınız Gerçek Değerinde Alınır

İkinci El Eşyalarınız Gerçek Değerinde Alınır

İkinci el eşya sahiplerinin eşyalarını satmak istedikleri zaman en önemli husus, gerçek değerinde bir fiyata satmalarıdır. Piyasada bulunan ikinci el eşya alanlar, nasıl olsa satmak zorundalar düşüncesi ile çok düşük fiyatlar vermektedirler. Firmamız tüm ikinci el eşya alımlarını 2. el eşya alanlar sektöründeki en uygun fiyata ve hak ettikleri değerlere almaktadır.

Firma olarak İstanbul’daki tüm bölgelere araç göndererek, eşyaların değerlerini yerinde tespit ediyor ve eşya sahiplerinin fiyat konusunda onayını aldıktan sonra, mümkünse hemen değilse en geç 24 saat içinde eşyaların alınarak naklini sağlamaktayız. Bu güne kadar verdiğimiz fiyatlar ve dürüst hizmetlerimizden dolayı internet üzerinde yapılan Beylikdüzü ikinci el eşya alanlar başlıklı aramalarda mukulogluticaret.com sitemiz en çok talep gören sitelerin başında yer almaktadır. Firmamıza Whatsapp üzerinden eşyaların resimleri gönderildiği takdirde, en geç 5 dakika içerisinde fiyat teklifimizi sunmaktayız.

İkinci El beyaz Eşya Alımı

Firmamız ikinci el beyaz eşya olarak sıfır durumda olan beyaz eşyaları nerede ise mağazalardan alındığı fiyatlarla almaktadır. Ayrıca çalışır durumda olan her marka ve model; buzdolapları (mini ve tezgah altı dahil), derin dondurucular, çamaşır, bulaşık ve kurutma makineleri ile fırın, klima ve elektronik cihazların değerinde alımlarını yapmaktayız. İkinci el beyaz eşya alımında da Whatsapp sistemini kullanarak sizlere fiyat teklifi yaparak, sektördeki diğer firmaları araştırma imkanı da tanımaktayız. Çünkü verdiğimiz fiyatlardan çok eminiz.

İkinci El Mobilya Alımı

Firmamız ikinci el mobilya alımlarında oda takımlarının yanı sıra diğerikinci el eşya alan yerler ile farklı olarak parça halinde de eşya alımı yapmaktadır. Bazalardan dolaplara, yataklardan masa ve koltuklara kadar tüm eşyalarla genç, çocuk, yatak ve yemek odası takımlarını (kullanılabilir durumda olanları) değerlerinde almaktayız.

mukulogluticaret.com

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir