İkinci El Araç Nerede Kontrol Ettirilir?

İkinci El Araç Nerede Kontrol Ettirilir?

İkinci el araç alım satımında insanların en çok çekindiği konu satıcıya güven duymamasıdır. Özellikle çoğu olmasa da bazı satıcıların araçlarının değerini düşürmemek adına kusurlarını kapatma çabaları veya olduğundan farklı göstermeleri alıcıları endişelendirir. Çünkü kimse değerinden fazla ödeyerek araç almak istemez. Bu noktada yardım alınacak firmalar oto ekspertizlerdir. Oto ekspertiz firmaları ikinci el araçların muayenelerini yaparak aracın gerçek değerini ortaya çıkarır. Bu işlem hassas cihazlar ve uzman teknik personel görüşü ile beraber uygulandığında hata payı düşüktür. Böylelikle elinize aracın gerçek değerini gösteren bir rapor gelmiş olur.

İstanbul’da oto ekspertiz nerede yaptırılır?

İstanbul bölgesinde bir çok oto ekspertiz bulunmasına rağmen Beylikdüzü oto ekspertiz 20 farklı noktada hizmet verir. Esenyurt oto ekspertiz ve Büyükçekmece oto ekspertiz ile birlikte müşteri memnuniyeti yüksek bir kuruluştur. Beylikdüzü araç ekspertiz yüksek teknoloji hassas cihazları ve deneyimli personeli ile ikinci elde almak istediğiniz araçları güvenle kontrol ettirebileceğiniz bir adrestir.

Beylikdüzü Oto ekspertiz Raporu

Beylikdüzü oto ekspertiz muayene sonrası verdiği ekspertiz raporu ile aracın geçmişte karıştığı bir kaza, motor performansında olması gerekenden fazla bir düşüş, elektronik bir arıza yada hata kodu, lastiklerin performansı, yürür aksamın işlevliğini gibi bir çok konuda fikir sahibi olmanızı sağlar. Uygulanan testler ve hizmetler hakkında daha detaylı bilgiyi beylikdüzüotoeksper.com adresinde bulabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir