Her Zaman Yanınızda Olan Sigortacılık Acentesi

Her Zaman Yanınızda Olan Sigortacılık Acentesi

Ata Sigorta ve Resürans Brokerliği acentesi, her zaman müşterisinin yanında olmayı tercih eden ve ivedilikle sürdürdüğü ve sunduğu hizmetlerle müşterilerinin güvenini kazanmak ve takdirini toplamaktadır. Diğer bir yandan Ata sigorta ülkemizin her kesiminde müşterilerinin her sorun yaşadığı anda piyasanın kuvvetli sigorta firmalarının hizmetleri ile her zaman yanında olmuştur.

Diğer bir yandan bu sigorta acentesi çok farklı tür ve sayıda sunduğu sigortacılık hizmetleriyle sektörde lider olmayı başarmış sigortacılık acentelerinden biridir. Aynı zamanda Ata sigorta çok farklı alanlarda uzmanlaşmış çalışan kadrosu ile ve sektörde yıllardır olmanın getirdiği deneyim ve donanım ile nitelikli hizmet vermektedir.

Dünyanın en önde gelen sigorta şirketleriyle çalışan bu sigorta acentesi, devamlı olarak gelişim göstermekte ve müşteri portföyünü ve vermiş olduğu hizmet türü sayısını her geçen gün arttırmaktadır. Ata sigorta, aynı zamanda yılda ortalama on bin dolaylarında poliçe üretmekte olup ülkemizin en fazla üretim gerçekleştiren sigorta acentelerinden biri olmayı başarmıştır.

Ata Sigorta Hizmetlerinden Nasıl Yararlanılır?

Ata Sigorta ve Resürans Brokerliği işletmesi, bir çok farklı alanda sigorta poliçesi üretmekte olup yaklaşık olarak 30′ a yakın dünyanın önde gelen sigorta şirketleri ile özel sigorta alanında bir ön plana çıkmıştır. Müşterilerine sunduğu hizmetler; tarsim sigortası, kasko sigortası, mühendislik sigortaları, tarım sigortası, kobi ve işletme sigortaları, finans yardımı sigortaları, deprem sigortası, araç hasar sigortası, sağlık sigortası, tamamlayıcı sağlık sigortası ve konut sigortası gibi bir çok farklı poliçe türde hizmetlerdir.

Siz de bu poliçe türlerinden herhangi birinden faydalanmak isterseniz öncelikli olarak yapmanız gereken işlem atabrokerlik.com adresini ziyaret etmek olmalıdır. Sonrasında site üzerinde yer alan iletişim bilgilerinden müşteri hizmetleri ile iletişim kurabilir ve sigorta hizmetlerinden nasıl yararlanacağınız konusunda geniş bilgi sahibi olabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir