Her İsteğe Uygun Modeller

Tatil, eğlence, iş, gezi gibi aklınıza gelebilecek her türlü araç kiralama ihtiyaçlarınıza Denizli rent a car firması olarak yetişiyoruz.

Her İsteğe Uygun Modeller

Amacınıza bağlı olarak ihtiyaç duyduğunuz modeller de farklılık gösterecektir. Firmamız her türlü ihtiyaca cevap verebilmek için sedan, hatchback, yarı ticari, doblo, SUV gibi araç türlerini filosunda barındırmaktadır. İhtiyacınıza uygun araç modellerini belirleyerek anında kiralama işlemi yapabilirsiniz.

Yasal Faaliyet

Firmamızın kuruluşundan işleyişine kadar tüm aşamalar yasalar çerçevesinde ilerlemektedir. Böylelikle tüm kiralama işlemleriniz hukuka uygun prosedürler içerisinde yapılacaktır. Güvenli bir şekilde yapacağınız kiralama işlemlerinde sizlere ekstra maliyetler de yüklenmeyecektir.

Güvenli Sürüş Keyfi

Filomuzda yer alan araçların tamamı son model araçlardan olup muayeneleri ve rutin bakımları aksatılmadan yapılmaktadır. Böylelikle sürüş esnasında herhangi bir problem yaşamanız söz konusu olmayacaktır.

Uygun Fiyatlar

Araç kiralama hizmetlerimiz günlük kiralama fiyatları üzerinden hesaplanmaktadır. Aylık veya daha uzun süreli bir kiralama işlemi yapılması durumunda birim fiyat güncellenerek daha uygun fiyatlarla istifade edebilmeniz sağlanmaktadır.

Hizmetlerimiz

Denizli araba kiralama hizmetlerimiz kapsamında günlük ve aylık araç kiralama hizmetleri sunmaktayız. Bunun yanı sıra Çardak Havalimanından teslim almak üzere transfer hizmetlerimiz de bulunmaktadır. Bu sayede havaalanına indiğiniz zaman aracınız hazır olarak sizleri bekleyecektir.

Tüm bu hizmetleri kaliteli ve uygun fiyatlı bir şekilde almak isterseniz web sayfamızda yer alan iletişim numaralarımızdan bizlere ulaşabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir