Hemoroid Tedavisi

Hemoroid Tedavisi

Halk arasında basur olarak bilinen hemoroid anüs bölgesinde bulunan toplardamarların genişleyerek dışarı sarkması ile oluşur. Kişinin günlük ve iş yaşantısını olumsuz etkileyen hemoroid tedavisi olan bir hastalıktır. Klinikte kişinin hayat kalitesi ve sağlığı en üst düzeyde olacak şekilde tedavi planı yapılmaktadır. Uzman hekimler tarafından tedavi planlanır ve her aşaması hastaya iletilir. Klinikte son teknolojik yöntemler kullanılarak hastanın günlük yaşama dönmesi sağlanır.

Nasıl Teşhis Konur

Hasta bazı yakınmalar ile doktora başvuru yapar. Klinikte uzman hekim tarafından ayrıntılı anamnez alınır ve bazı tetkikler yapılır. Hastalar genellikle ağrı ve kanama şikayetiyle doktora başvururlar. Kabız olmak hastanın şikayetlerini arttırır. Hemen hemen her hastaneden medikal tedavi uygulamakta olup son teknoloji yöntemler seçili hastanelerde uygulanmaktadır. Hemoroid ameliyatı en iyi hastaneolarak hastaneyi seçmeniz mümkündür.

Tedavi Nasıldır?

Hemoroid kişinin günlük aktivitelerini yapmasını aksattığı gibi iş verimini de düşürür. Ilık oturma banyosu şikayetleri azaltır ancak hastalığı tedavi etmez. Hemoroid tedavisi bazen cerrahi bazen ise ilaçla yapılmaktadır. Klinikte hastanın durumuna göre ve hemoroidin evresine göre lazer basur tedavisiuygulanmaktadır. Lazerle hemoroid ameliyatı fiyatı için kliniği aramanız ve muayene olmanız gerekmektedir. Klinikte lazerle hemoroid tedavisi yapılmakta olup hasta aynı gün sosyal hayatına dönebilmektedir. Daha ayrıntılı bilgi almak ve yeni yöntemleri öğrenmek için medenlive.com.tr sitesini ziyaret etmeniz gerekir. Günün her saati arayabilir ve randevu talep edebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir