İş Dünyası

Hasır Tel

Uygun fiyata aradığınız hasır tel ürünlerini şimdi internet adresimizden satın alabilirsiniz. Hasır tel konusunda yüksek kaliteli ürünlerimizle beklentilerinizi en iyi şekilde karşılayabiliyoruz.

hasır tel sahip olduğu özellikleri nedeniyle betonarme uygulamalarında sıklıkla tercih edilmektedir. Yüksek direnci ve mukavemeti sayesinde uzun süreli kullanılan bu sistemler yapıların önemli elemanlarından bir tanesidir.

Kafes Teli

kafes teli hayvan barınakları ve daha birçok alanda kullanılır. Galvaniz ve PVC kaplı olarak üretilen kafes telleri her geçen gün daha fazla yapıda kendisine yer buluyor. Alan koruması ve güvenlik desteği özelliği kafes telinin yaygın satın alınan ürünlerden biri olmasını sağlamıştır. Bu ürünler diğer tel sistemlerine göre çok daha ekonomik bir üründür. Kafes teli çeşitlerine internet adresimizden kolayca ulaşabilirsiniz. Modern üretim tesislerimiz ve profesyonel kadromuz ile tam da istediğiniz ürünleri imal edebiliriz.

Paslanmaz Hasır Tel

Paslanmaz hasır tellerimizi miktara göre istenilen tel kalınlığında ve ebatlarında üretebiliyoruz. paslanmaz hasır teller günümüzde pek çok alanda kullanılmaktadır. Bu adres üzerinden ihtiyaçlara göre hasır tel üretimi yapabiliriz. Üretim ağlarımızın genişliği bizleri bir adım öne çıkarıyor. Ürünlerimiz tarım, fabrika ve inşaat alanlarında sıklıkla terci edilir. Ayrıca hayvan kafeslerinde yüksek koruma desteği sunar. Firma olarak beklentilerinizi karşılayacak yüksek kaliteli ürünleri kolayca imal edebiliyoruz. Hasır tel konusunda merak ettiğiniz tüm detayları internet adresimizde kolayca bulabilirsiniz.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı