Güzel Bir Gülüş

Güzel Bir Gülüş

Son yıllarda, özellikle 90’lardan bu yana yaşayan insanların birçoğunda görülen diş yapısı bozukluğu ve çene kapanış bozuklukları vakaları oldukça artmış durumda. Birçok insan gerek sağlık sorunu gerek estetik açıdan rahatsızlık duyduklarından diş teli kullanarak tedaviye başlıyor.

Kapanış bozukluklarını gidermek, dişlerdeki çarpık görünümü gidermek, estetik bir gülüş elde etmek ve ağız temizliğini kolaylaştırmak amacıyla uygulanan bu tedavi, vakadan vakaya değişmesine karşın, ortalama olarak iki sene sürüyor.

Son teknoloji renksiz aparatlar olan invisalign sayesinde tedavi sürecinde de estetik bir görünüm elde etmek mümkün oluyor.

Uzman Doktorların Uyguladığı Tedavi

Uzman Dr. Begüm Ulaşan’ın eğitim ve deneyimi ile diş yapınıza en uygun tedavi kararlaştırılıyor. Begumulasan.com adresiyle Bursa ortodontist kliniğini tanıtan ve tedaviyle ilgili Bilgi paylaşan Dr. Begüm, sağlıkla gülümsemek isteyenleri görüşmeye bekliyor.

Çene cerrahisi uzmanı olan eşi ile birlikte, çene kapanış bozuklukları alanında tedavi verirken; şeffaf diş teli teknolojisini hastalarında profesyonelce uygulayarak tedavi sürecinde de gülüşünüzü saklamanıza engel oluyor. Çarpık dişler yüzünden gülüşünüzü gizlemeye artık gerek yok!

www.begumulasan.com

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir