Güvenli Kontör Yükleme Hizmeti

Güvenli Kontör Yükleme Hizmeti

Uzun süredir sektörde varlığını sürdüren firmamız kontör yükleme konusunda müşterilerine güvenli bir hizmet sunmaktadır. Bayi ağına yeni üyeler de kazandıran firma olarak, diğer firmalara kıyasla daha kurumsal bir hizmet sunmaktadır. İnternet sitesi içerisinde yer alan yeni bayi formu doldurularak, online bayilik başvurusunda bulunulabilmektedir. Değişik operatörlerde kontör sistemi üzerine hizmet veren firma, çeşitli paket avantajları sunabilmektedir.

 

Avea, yeni adıyla Türk Telekom operatöründe 20, 25, 30, 40 ve 50 olmak üzere kontor yüklemesi yapılabilmektedir. Fiyat listesinin paylaşıldığı kontör sitesi yeni bayi ağına yönelik hizmet de sunmaktadır. GSM sektöründe kurumsal hizmetten yararlanmak isteyen herkes bayilik için başvuruda bulunabilmektedir.

 

Turkcell, Avea ve Vodafone gibi değişik operatörlerde kontör hizmeti almak isteyenler, internet üzerinden güvenli ve hızlı kontor yükleme avantajından faydalanabilir. Bayi kodu ve şifresiyle site üzerinden giriş yapabilen bayiler, kontör sektöründe kendi bayi ağını oluşturabilmektedir. Bayi ağına yeni üyeleri kazandıran firmamız kontör yükleme alanında uygun fiyata kaliteli bir hizmet sunmaktadır. Toptan ve perakende kontör satışı hizmetinden kolayca faydalanabilirsiniz.

http://www.kontoryollasana.net/

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir