Göz Alıcı Tasarımlar ile Yüksek Performanslı Ankastre Fırınlar

Göz Alıcı Tasarımlar ile Yüksek Performanslı Ankastre Fırınlar

TEKA Kalitesiyle Modern Tasarımlı, Yüksek Performanslı Ankastre Fırınlar

Mükemmel pişirme performansının yanı sıra, şık bir ankastre fırının sahibi olmanın sizin için ne kadar önemli olduğunu biliyoruz. Fırınlarımız, kullanımı gerçekten kolay olan ve mutfağınızın modern görünmesini sağlayan dokunmatik kontrol ekranlarına sahiptir. TEKA Wish ankastre fırınları, hayalini kurduğunuz mutfağa uygun seçeneklere sahiptir. Birçok farklı dizayna sahip ürünlerimiz arasında siyah, paslanmaz çelik ve beyaz ankastre fırın seçenekleri yer almaktadır.

Kokuları Karışmasan Bir Fırında İki Yemek Pişirmek İçin TEKA Ankastre

Alanınızı ve pişirme yeteneklerinizi en üst düzeye çıkarın. TEKA ürünü en iyi ankastre fırın çeşitleri sayesinde artık bir fırınla birçok seçeneğe sahip olacaksınız. İhtiyaçlarınızı düşünerek ürettiğimiz ankastre fırınlarımız, iki ayrı yemeği aynı anda pişirebilmeniz için tasarlanmıştır. Multicook tepsi teknolojisi sayesinde, iki farklı ortamda, iki farklı sıcaklıkta, kokuların birbirine karışmasını engelleyerek lezzetli yemekler pişirmenizi sağlar. Ve eğer isterseniz, tek pişirmeler için fırının devasa kapasiteden de yararlanabilirsiniz. Büyük kapasiteli fırınlarımız 76 litreye kadar kullanım olanağı sunar.

TEKA ile Hem Pişirin Hem Kazanın

TEKA hem en uygun ankastre fırın fiyatları sunar, hem de Tekawish teknolojisiyle A ve A+ sınıfı fırınlarıyla enerji tüketiminden tasarruf etmenizi sağlar.

TEKA Ankastre İki Farklı Fırınına Tek Seferde Sahip Olursunuz

TEKA ile tasarruf seçeneklerinden biri de kompakt ürünlerimizdir. Kompakt fırın teknolojimiz sayesinde hem mikrodalga hem de klasik fırın seçeneklerine aynı anda sahip olursunuz. Bu sayede hem bütçenizden hem de mutfak alanınızdan tasarruf sağlarsınız.

Kolayca Temizlenebilir TEKA Ankastre Fırınlar

Fırın temizleme stresinden kurtulmanız ve değerli zamanınızı harcamamanız için kendi kendini temizleyen Prolitik fırınlarlar tasarladık. Kendi kendini temizleme programına sahip fırınlarımız bir tuşa dokunarak kendilerini temizler. İster yüksek sıcaklıkla isterseniz su buharıyla temizleyin.

Pişirmede Çok Seçenek Kolay Tercih

Maestro fırınlar, kullanışlılık ve kontrol edilebilirlik yönünden kolayca kullanabileceğiniz esnek seçenekler üretir. TEKA Wish teknolojisi fırınlarımız pişirme özellikleri yönünden 50’’nin üzerinde hazır tarif sunar. İster bu tariflerden yararlanın isterseniz pişirme seçeneklerini kendiniz ayarlayın.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir