Geri Dönüşümde Profesyonel Hizmet

Geri Dönüşümde Profesyonel Hizmet

Merkezi Bostancı Kadıköy’de, atölyesi ise Ümraniye’de bulunan Özer Ticaret, 1975 yılından bu yana hurda ve geri dönüşüm hizmetleri sunmaktadır. İstanbul’da Ümraniye hurdacı firmaların başında yer alan şirket, gerçekleştirmiş olduğu geri dönüşüm işiyle hem atıkların toprağa karışarak doğaya ve insanlığa zarar vermesini önlemekte hem de plastik, demir, karton yada naylon içerikli ürünlerin geri kazanımını sağlamaktadır.

Eğitimli, işinde uzman ve tecrübeli çalışan kadrosuyla, disiplinli, özverili ve titiz çalışmalar sunan bir şirket olarak yıllardır sektöre kaliteli ve nitelikli bir hizmet sunmanın gururunu yaşamaktadır. Şirketin referansları arasında tanınmış birçok kurum ve kuruluş bulunmaktadır.

Hizmetler Hakkında

Ümraniye’de 1000 m2 kapalı alanda hizmetlerini sürdüren Özer Geri Dönüşüm Şirketi, gazete, dergi, kitap, karton, mukavva gibi kağıt içerikli malzemeler, deterjan ambalajları, bidon ve damacana gibi plastik içerikli kullanılmış malzemeler, demir, metal, teneke içerikli malzemeler veya bakır, çinko, alüminyum, kurşun içerikli maddeler veya tüm elektronik cihazlardan oluşan atıkların toplanması, geri dönüşümünün sağlanmasının yanında, hurda alıp satma ve bina yıkma boşaltma gibi işlemleri de gerçekleştirmektedir.

Firma hakkında detaylı bilgi almak ve Ümraniye hurdacı işlerinde hizmet almak için lütfen http://ozergeridonusum.com/ sitesini ziyaret ediniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir