Gaggenau Beyaz Eşya Teknik Servisi

Gaggenau Beyaz Eşya Teknik Servisi

Ev ve iş yerlerinde bulunan beyaz eşyaların arıza vermeleri durumunda itina ile tamiri yapılıyor. Teknik servisten randevu alarak gün içinde gelen ustalar ile problemin kaynağına inilir ve kısa sürede onarımı yapılıyor. Gaggenau servis sunmuş olduğu yedek parça teminatında ve çıkarılan profesyonel işçilik ile atölye çalışmaları da yapmakta. Buzdolabı, ocak, bulaşık makinesi ve ankastre yapımları için teknik destek sunuluyor.

Teknik Servis Hizmetleri

Gaggenau servisi müşterilerine sunduğu ücretsiz bakım ve onarım süresi 1 yıldır. Marka ürünlerinden herhangi bir beyaz eşya alımında problem olsun ya da olmasın müşteri talebine göre bakım için adreslere gidilmekte. Usta çalışmaları ve bilgisayar destekli tamirler ile beyaz eşya ürünleri daha güçlü çalışma potansiyelini yakalayacaktır.

Bazı bölgelerde şirketleri olan ve müşterilerine her yerden destek vermek amacı ile şubeler açmaya devam ediyor. Şubelerden uzakta kalan müşterilere özel teknik servis aracı bulunuyor. İstanbul gaggenau servisi bölge çalışmaları ile gün içinde birçok tamir siparişi alan ve uzun ömürlü işler yapan profesyonel firmadır.

istanbulgaggenauservisi.org

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir