Fuar Ve Etkinlik İkram Arabası Kiralama

Fuar Ve Etkinlik İkram Arabası Kiralama

Fuar, etkinlik ve eğlence organizasyonları için mutlaka konukların en iyi şekilde ağırlanması gerekmektedir. Açık alanlardaki her türlü etkinlikleriniz için başlıca ikram arabaları kiralama hizmetimiz bulunmaktadır.

– Osmanlı macunu arabası

– Kahveci güzeli arabası

– Pamuk şeker arabası

– Patlamış mısır arabası

– Maraş dondurmacısı arabası gibi birçok araba kiralama hizmetlerimiz bulunuyor.

Bunlardan günümüzde de halen birçok etkinliklerde kullanılan pamuk şeker arabası kiralama hizmetimizde uzun yılların getirdiği kaliteli deneyimle hizmet veriyoruz. Tamamen geleneksel donattığımız pamuk şeker arabalarımız gibi patlamış mısır arabası yani popcorn arabası kiralama hizmetimiz de bulunuyor.

Geleneksel Osmanlı Macunu Arabası

Kiralamada vermiş olduğumuz bir başka hizmetimiz Osmanlı macunu arabası kiralama hizmetimiz. Özellikle Ramazan günlerinin vazgeçilmez geleneklerinden birisi olmaya devam eden Osmanlı mesir macununu gelenekten gelen anlayışla konuklarınıza sunmak istiyorsanız tam da size göre bir hizmet veriyoruz. Vermiş olduğumuz tüm bu hizmetlerimiz doğrultusunda konukların nostaljik, geleneksel dokuda bir alanda bulunmasını sağlıyoruz. Bu da Maraş dondurmacısı hizmetimizin bir gereğidir. Hemen irtibat kurarak dilediğiniz nostaljik arabanızı kiralayabilirsiniz.

https://www.panayiryiyecekleri.com/

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir