Forklift Yedek Parçasında Kalitenin Adresi

Forklift Yedek Parçasında Kalitenin Adresi

İstanbul İkitelli’de hizmet veren Ballıkaya Mak. San. Tic. Ltd. Şti. 48 yıllık hizmet hayatında daima kaliteye önem veren, müşteri memnuniyetini ön planda tutan çalışma prensibi, profesyonel kadrosu ve dünyaca ünlü markalardan oluşan geniş ürün yelpazesi ile sektörde aranan bir firma haline gelmiştir.

Geniş bir müşteri portföyüne sahip olan firma, forklift satışı ve forklift yedek parça ve tüm aksesuarlarının satışı konusunda hizmet vermektedir. Türkiye’de yedek parça piyasasına 1970 yılında otomotiv yedek parça imalatı ve satışı ile giriş yapan Ballıkaya Makina, daha sonra forklift ve forklift yedek parça satış ve imalatına yönelmiş, ünlü forklift markalarından olan Balcancar ile satışlarına başlamıştır. 2008 yılından itibaren de bütün markaların forklift ve yedek parçalarının satışını yapmakta olup, ucuz forklift yedek parça satışlarıyla da müşteri memnuniyeti sağlamaktadır.

Ürün Yelpazesi

Ballıkaya Makina, forklift satışından, ucuz forklift yedek parça ve aksesuarlarının temin edilmesine kadar forklift ile alakalı herşeyi bünyesinde barındırmaktadır.

Elektrik-elektronik grubu ürünler, şase ürünleri, asansör grubu ürünleri, forklift aksesuarları, lpg ürünleri ve şanzıman ürünlerinin temini ve satışı yapılmaktadır. Firma hakkında detaylı bilgi almak ve ürün yelpazesini incelemek için lütfen http://ballikaya.com.tr/ sitesini ziyaret ediniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir