Ferhat Akyüz Kimdir?

Ülkemizin Akdeniz bölgesinin en nadide illerinden olan Adana Seyhan’da 01.07.1993 tarihinde doğan Ferhat Akyüz. Aslen, Siirtli olup kendini devletine ve milletine faydalı olmak uğruna yatırımlar yapmaya adamış, hayırlı bir vatan evladı ve genç iş adamı. Alçak gönüllü ve yardımsever tavırları ile girdiği her sektörde saygınlık kazanan ve yüzlerce kişiye ekmek kapısı açan başarılı bir girişimci.

Sektör olarak baktığımızda turizm, inşaat, otomotiv, beyaz eşya, mücevherat, restoran, telefon distribütörlüğü, kafe işletmeciliği gibi pek çok alanda adından söz ettiren yatırımcı ruhlu bir iş adamı. Hakkında genç yaşına rağmen şimdiye kadar yaptıkları ile hep başarı dolu hikayeler söyleten Ferhat Akyüz aile sadakatine de önem veren, iyi yetiştirilmiş bir evlat.

Ferhat Akyüz Akademik Kariyeri

Adana’da doğmuş büyümüş ilk, ortaokul ve liseyi burada bitirdikten sonra üniversitede maliye bölümünü başarı ile bitiren Ferhat Akyüz çok genç yaşlarda ticarete atılmıştır. Bugüne kadar girdiği her işte alnının akı ile başarılı girişimlerde adından söz ettiren genç iş adamı, camiada ki saygınlığını beyefendi ve alçakgönüllü kişiliği ile kazanmıştır. Farklı sektörlerde gerek ortaklıkları ile gerekse direkt iş sahipliği ile isminden bir marka oluşturma yolunda sağlam adımlarla ilerlemektedir.

Ferhat Akyüz ve Başarılarla Dolu Sektör Hikayesi

Markalaşma yolunda soy isminin gururu ile yatırım yaptığı sektörlerde Akyüz ön adı ile ilerleyen Ferhat Akyüz’ün ayrıca ortağı olduğu bir de Day Yatırım Gayrimenkul firması da bulunuyor. Akyüz Motors, Akyüz Kuyumculuk, Akyüz Beyaz Eşya olarak hizmet verdiği sektörlerde gerek sosyal medya üzerinden gerekse mağaza zincirleri ile milletine hizmet eden ve devlete karşı bütün vergi yükümlülüklerini de yerine getiren azimli, istikrarlı ve hizmet odaklı bir iş anlayışına sahiptir.

Yaptığı ve sahibi olduğu tüm yatırım ve projelerde birçok kişiye de istihdam alanı oluşturmuştur. Day Yatırım Gayrimenkul ortaklığında ise yine kariyer hedefleri noktasında farklı bir alanda da ülke ekonomisine katkıda bulunmaya devam ediyor.

Akyüz Yatırım Grup Şirketleri

Ferhat Akyüz’ün sahibi bulunduğu bütün işletmelerin merkezi doğduğu yer alan Adana Seyhan’da yer alıyor. Sadece doğduğu memlekete değil civar iller ve Türkiye genelinde de ekonomik anlamda yerli sermaye ile devlete katkılarına devam etmektedir.

  • Kuyumculuk sektöründe Akyüz Kuyumculuk unvanı ile hizmet veren Ferhat Akyüz, hem toptan hem de perakende satış noktaları ile hizmet veriyor. Yüzük, bilezik, kolye, küpe ve saat gibi aksesuarları bulabileceğiniz firmasından alışveriş yapmak için İnstagram adresi üzerinden erişebilir ve sipariş oluşturabilirsiniz.
  • Beyaz eşya sektöründe de toptan ve perakende satışları ile başta Samsung ve Vestfrost markası ve çeşitli markalarda ister çeyizlik ister değiştir melik paket ve kampanyalı satışları ile ödeme kolaylıkları da sağlayarak mutlu yuvaların kurulmasında da rol oynuyor.
  • Ferhat Akyüz tüm bunlarla birlikte Akyüz Motors olarak da sıfır ya da ikinci el olmak üzere lüks araç alım e ve satım işlemleri ile başarılı bir yatırım daha yaptı. Adana ve tüm Türkiye’de lüks araç arayanların birinci tercihi olmaya devam ediyor.

Ferhat Akyüz ve Birbirinden Farklı Yatırım Alanları

Sadece bu sektörle kalmayıp gıda işine de el atan Ferhat Akyüz, Adana’da Cavabox Kahve Dünyası ve Sakallı Cafe Restoran işletmeleri ile tasarım ve mimarisindeki profesyonellik sayesinde elit bir müşteri potansiyeli oluşturdu. Ayrıca Apple Distribütörlüğü de tüm bu iş sektörlerinden farklı olarak ilgilendiği ve ciddi bir Pazar sahibi olduğu alanlardan bir tanesidir.

Siirt’te başlayan bir geçmiş ve Adana’da yeşeren gencecik bir fidan olan Ferhat Akyüz kısa zamanda imza attığı büyük başarılarla adından söz ettirmeye ve yatırımlarına devam edeceğe benziyor. Bu başarısını da kararlılığı, istikrarlılığı, vatanına ve milletine hayırlı bir insan olabilme arzusu ile vefakar, cefakar ve sebatkar bir yapıya sahip olması sayesinde kazandığı aşikar. Yıllar geçtikte girdiği her alandaki başarıları ile de gençlere bir örnek ve efsane olacak işlere yatırım yapmaya da devam edeceği bilinen gerçekler arasındadır.

İnstagram adresi: https://www.instagram.com/ferhat_akyuz01

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir