Esenyurt Arçelik Servisi Bir Tık Uzakta

Esenyurt Arçelik Servisi Bir Tık Uzakta

Arçelik ülkemizin en iyi beyaz eşya markasıdır ve evlerimizde çeşitli ürünlerini kullanmaktayız. Arçelik marka ürünler arasında, buzdolabı, çamaşır makinesi, fırın, televizyon ve çeşitli küçük ev aletleri bulunmaktadır. Kullanım süresine dayalı olarak ya da çeşitli nedenlerle bu cihazlar arıza yapabilmektedir. Evinizde kullandığınız Arçelik marka beyaz eşyanız bozulduğunda Arçelik servisi telefon no üzerinden servise ulaşabilir ve servis çağırabilirsiniz. Yerli bir marka olan Arçelik ülkemizin her noktasında servislerini bulundurmakta ve müşterilerine en hızlı servisi sağlamaktadır. Bizler yetkili servis olarak müşterilerimize 7/24 hizmet vermekte ve her türlü sorunlarına çözüm bulmaktayız.

Servisimiz

Esenyurt bölgesinde ikamet eden tüm Arçelik ürünleri kullanıcılarına en yakın Arçelik servis firması olarak hizmet veriyoruz. Esenyurt Arçelik servisi bir tık uzakta bulunmakta ve bizlere ulaştığınız anda tüm sorunlarınızı çözmeye çalışmaktayız. Ekiplerimiz tüm beyaz eşya ürünleri üzerine özel eğitimlerini tamamlamıştır. Kullanmış olduğunuz tüm Arçelik marka beyaz eşya ürünlere müdahale etmekte, sorunu yerinde çözmeye çalışmaktayız. Servis hizmetlerimizi cihazlarınız bozulmadan genel bakım olarak da veriyoruz.

Pendik arçelik servisi

Arçelik marka buzdolapları farklı ebatlarda ve özelliklerde üretilmektedir. Kullanmış olduğunuz buzdolabı hangi model ve özellikle olursa olsun arıza yaptığında içerisinde bulunan gıdaların bozulma riski ortaya çıkacaktır. Size en yakınPendik Arçelik servisi olarak hizmet vermekte ve bozulan buzdolabınızı tamir etmekteyiz. Buzdolabınız arıza yaptığında ve bizlere ulaştığınızda arıza türü hakkında bilgi vermeniz, servis hizmetinin hızlı ve kısa sürede çözüm bulunmasını sağlayacaktır. Servis bildirisinde bulunduğunuzda ekiplerimiz aynı gün içerisinde size ulaşacak ve sorunu çözecektir.

Yedek Parça

Esenyurt Arçelik yetkili servisi olarak, tüm arıza onarımlarında parça değişimi gerektiren durumlarda Arçelik orijinal yedek parçaları kullanıyoruz. Yedek parça değişimi önemlidir ve orijinal yedek parçalar arıza yapan beyaz eşyanızın yeni gibi olmasını sağlayacaktır. Ayrı kullanmış olduğumuz yedek parçalar her model için farklıdır ve tamiri yapılan cihazın modeline göre yedek parça temini yapıyoruz. Servis taleplerinizde cihazınızın modelini ve görülen arıza türünü belirtmeniz, ihtiyaç olan yedek parçayı getirmemize neden olacak ve servis hizmetini kısa sürede tamamlamamızı sağlayacaktır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir